G-Nome
G-Nome - náhled

Pro fanoušky stříleček z prvního pohledu osoby je tu tentokrát něco netradičního. G-Nome je vskutku unikátní kousek ve svém žánru, který je

...

Tapper Recenze

Recenze | Screeny


Závitovka byla zveřejněná v roce 1983 od Sega. První to bylo fungující na vhození mince hra, pak, někdy později to bylo portovat PC, C - 64, Atari a nějakým dalším platformám. Nedávno, Xbox 360 konverze byla udělaný také.

Co je tato hra o?

V tomto hře vašem znaku je barman ( někdynazvaný závitovka). To není snadná práce. Vy potřebujete být rychlý jestli chcete udělat vaše zákazníky šťastné. Vy potřebujete být pečlivý, protože ksichty nejsou volný. Vy potřebujete aby mysleli, udělat strategii, o tom jak zbavit se zákazníků a dostat šanci na to jít domů (a být nastuzen pivo čekání tam).

Jak můžete hrát to?

Vy ( závitovka) plní ksichty kdy vy držíte akční spínač tiskl. Po uvolnění toho, vy klouzáte ksicht zákazníkům přes pult. Jestli vy klouzáte více ksichtů pak zákazníků, rozbijí. Jak zmíněný před - oni nejsou zdarma tak vy ztratíte život. Kdy zákazníci se vyprázdní jejich brýle, oni klouzají je zpět. Nenechávejte je padat na zemi jestli chcete uspět. Vy můžete levý a pravý přesunout do dostat ksicht předtím, než to dostane se do okraje. Vy můžete také pohybovat nahoru a dolů mezi pulty. To je místo pro strategii - klienty bez piva pomalu (někdy docela rychle) posunů směrem k Vám. Jestli vy necháte, že někdo se přiblíží vašemu konci pultu, budou zlobit se, a vy skončíte být raněnou.

Já chci prémii!

V hře tam dvou způsobech jak skórovat nějaké extra body. První je trochu riskantní. Nějaký klienti opustí tipy. Jestli vy dostanete ten -styl kabaretu přehlídky začne. Jaký je riziko? Mnoho zákazníků zastavení být kdo se zajímá o pití - oni začnou zírat na dámy. Tak, část z nich chtějí pivo, nějaký ne- jestli vy uděláte chybu - ksicht zlomy a vy víte co se stane pak.Sekunda jeden je jednoduchá hra mezi hospodami. Na tabulce tam jsou nějakých plechovkách s jiskřením nápoji. Cizí hoch vstupuje a třese až na jednoho může. Po tom on dělá nepořádek s jejich objednávkou. Jestli Vy daříte se najít ne-otřesové jedny - prémiové body jsou přidaní k vašemu účtu.

A právě teď pro hodnocení...

Grafika jsou jasná a jednoduché, ne příliš mnoho barev jsou užívány. Podle mého mínění nic více by měl být přidané. Klienti pohledy zábavný, děvčata kabaretu vypadají hezky ;) hudba je stejná jako grafika - to neruší. Zvukové efekty jsou moc jednoduché - to je jediná věc já jsem neměl rád o této hře. Jen pípnutí ... nové zákaznické BEEP, pivní plné BEEP, sklenice sesbíral BEEP ... pojď dál ... mohlo by to být lepší! Celkově já dám tuto hru 4. Hra je zajímavá a návyková.

Hra práce na XP, ale je nemožné hrát. Vy ztratíte utkání za méně než sekundu. S DOSBOX měl bys nižší DOSBOX cykly pod 500 dostat pravou rychlost závitovky.


Rok vydaní: 1983

Vydali: Marvin Glass and Associates

Obrazek:Tapper - stáhnout

2xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo