Lost City of Atlantis, The
Lost City of Atlantis, The - náhled

To je opravdu temná hra která trvala mě 11 let aby dostaly mé ruce na! Jako děcko, které já jsem hrál na demoverzi která přišla s vydáním

...

Super Solvers - OutNumbered! Recenze

Recenze | Screeny


Potom, co bylo zmařený v Midnight záchraně, pán zla nyní osnuje aby svrhl ve stínu Glen TELEVIZNÍ STANICE. Znovu extra Solvers jsou přivolaný aby zastavil Mortimerovy zlé plány.

OutNumbered! je v podstatě vybavení Midnight záchrany pro matematiku: změna scenérie, aktualizovat grafiku trochu, a málo dalších kosmetických změn. Ale jak se říká, jestliže to není rozbil, ne nepostará se o to.

V každé místnosti v TELEVIZNÍ STANICI tam jsou tři možná místa kde vy najdete slovní problém aby řešil. Řešte slovní problém a dostat kód k místnosti.Pro pomoct vám řešit slovní problémy vy jste povolená základní kalkulačka, ty, která nutí, že vás tisknout ' = ' mezi každou operací. Nicméně skuteční hráči budou chtít vyzvat sebe odmítnutím použitím této berly. Správně odpovědět na slovní problém a vy budete vydělávat to pokojový kód.

V halách mezi místnostmi vy vběhnete do televize, hlavní zlý robot. Energie televize váš vzdáleným a on bude vyptávat se vy s nějakými základními otázkami počtů. Jestli vy odpovíte výzvu televize vy dostanete jeden z kódů k místnosti , která pán zla skrývá se v. Ale být rychlý. Na rozdíl od slovních času úloh strávily odpovídání výzvu televize spočítá proti vašemu celkovému času. Jestli vy nezjistíte nápovědy vy potřebujete před půlnocí vy ztratíte. Ale, zjistit dost nápověd a pokojových kódů, vyřešit které místnost pán zla skrývá se v, a udělat vaše obvinění aby zastavilo ho.

Outnumbered! je určený pro hráče ve věku 7 - 14. To bylo přepracované v roce 1997 pro okno CD-ROM se zvětšenou grafikou a zvuk (jestli vy můžete najít to).

Mobygames navrhuje, aby další hry které vyšly učící se společnost mezi Midnight záchranou a tento jsou také část extra výpočetních zařízení sérií, a zatímco hry, které oni navrhují jsou vynikající, Outnumbered!byla první hra vrátit se k elementům které tomuto kritikovi zvažuje povinný pro hru aby měla ty - ův extra Solvers ' pocit.Především, v - ův extra výpočetní zařízení - ův hra hrdina je ne- znak popisu s jeho/její tváří skrytou kloboukem a límcem. Další, Mortimer Maxwell, pán zla, muset být až nějaký relativně nedestrukturní ale zlo nelibosti. Nakonec, tam musí být nějaký prvek který vyzývá vás k tomu, abyste hráli sbíráním statistických výkazů v průběhu časunebo v pozdějších hrách, virtuální vruby-dovednosti.


Rok vydaní: 1990

Vydali: Learning Company, The

Obrazek:Super Solvers - OutNumbered! - stáhnout

10xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo