All Dogs Go To Heaven
All Dogs Go To Heaven - náhled

V roce 1989 animovaný film titulem všechno Dogs jede do Heavenu byl udělaného. Pro všechny kdo mohl nemít viděný to, tady je krátké spikn

...

Super Ski III Recenze

Recenze | Screeny


SuperSki III, poslední z jeho sérií, je hra o... čekejte na to... lyžování! A vy, jak hráč, začít být a... lyžování! Kdo would've myslel, jak ?? Dobře ok, ne jen lyžování, tam je také nějaké snowboardingové události, v případě, že vy začnete se nudit lyžování.

Ó! ohromný, několik linky a já jsem již popsal celou hru. Já nejsem ani velký fanoušek sportovních her. Ok, podívejme se, co ještě... vy můžete si hrát s až do 4 lidských hráčů (každý vzít jejich otočení). Vy máte čtyři herní režimy: praktikujte, mistrovství, turnaj a jednotlivý-událost turnaj. A vy také máte čtyři úrovně potíže, ačkoli nejsem si jist co oni mění.

V každé události vy dostanete se do vybrat si jedněch z 4 jiných drah a jeden z 4 jiných sad lyží/snowboardistů. Dobře s výjimkou skoku dalekého, protože to je docela lineární. A cíl je, samozřejmě, prosit skončit každou událost v nejkratším možném čase, vyhnout se typickým překážkám jako stromy a vlajky. Jak možná, že bys mohl všimnout si screenshot, já neudělám takovou dobrou práci v tom. Mravní příběhu, nenásleduje SupSuper- ovo příklad, on saje v hrách a nemá žádné právo recenzovat nebo dokonce hraní jich.

Ó!, a nedbání všechny ty pravidla pro skok daleký, kde vše, co musíte udělat je skok pokud je to možné a země řádně. To je, bez strkající vaší tváře plné sněhu, jako já inklinuji k dělat. Stejně dobře jste mohli varovat vás, i když vy přistanete řádně, nemůžeš nechat hocha stále jdoucí po lidech jsou jásající, vy musíte končit hru aby dostala vaše skóre. Jinak, on bude stále jdoucí do té doby, než on tluče okraj hry a dostává diskvalifikované. Vážně.

Vy můžete použít buď klávesnici (kurzorová klávesy) nebo myš aby ovládala vašeho sportovce, a můžete změnit toto v nabídkách pro volbu parametrů. Stejně dobře jsem mohl vysvětlit nabídky pro volbu parametrů, od herního kinda nedostatkového textu. Tlačítko se šipkou ovládá velikost in - game obrazovky, šoupátko dole ovládá remízovou vzdálenost, a zbytek by měl být sebevysvětlující.

Z hlediska grafiky, oni jsou dost dobří. Nabídková pozadí jsou hezká a to je víc detailní než další sportovní hry, speciálně víc než jeho předchůdce, třebaže to má méně událostí. Hudební a zvukové efekty také nejsou nic co stydí se za, dělající jejich práci pěkná, třebaže není žádná in - game hudba. Pro zakulatit to, hra má nějaké knoflíky na vrchol dovolující vám snadno projít menu z nějakého /každého /žádného bodu v hře, stejně jako nakládání/šetření vaši hru, která je vždy vhodná pro dlouhé turnaje.

Dohromady, další pěkný dodatek k hrám zimních sportů. Altough tento zaměří se na události lyžování, které může přispívat k tomu stává se opakované, to by mělo stále být dost veselé zábavy pro nějakého /každého /žádného fanouška žánru, tak já dám tomu 4.

Ó!, tam je také několik french v textu, tak jestli vy jste absolutní nula na to, já přeložím: joueur = hráčský voulez vousy ulejvák? = vy chcete jste opustili? Oui = Yes Non = No


Rok vydaní: 1992

Vydali: Micro??ds

Obrazek:Super Ski III - stáhnout

12xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo