Galleons of Glory - The Secret Voyage of Mage
Galleons of Glory - The Secret Voyage of Mage - náhled

We aktuálně nemít recenzi pro tuto hru. Napište jeden a nabízet to v nabízí subforumnebo poslat to přímo k našemu collectiveAB@outlook.co

...

Street Rod 2 - The Next Generation Recenze

Recenze | Screeny


Pouliční Rod II je hra s enormním potenciálem! Já jsem utratil mnoho nocí modlení že někdo dělá zmodernizovanou verzi této hry, ale doposud, žádná softwarová firma dařila se dělat to! Toto hra je jistá klasika, a první svého druhu (být pokračování auťáku).

Vy hrajete auto mechanika. Hodlající se žádným autem a nějakými penězi, budete muset najít vhodné auto použití reklam v papíru. Pro vydělávat více peněz na části a nové automobily, budete muset závodit další řidiče ve městě.

Tam jsou 3 dráhy dostupný, z nichž jeden je přímá 1/4 míle akcelerační závod. Vy můžete závodit o penězíchnebo vyhazovech. To je také nejhorší aspekt hry jak závodění grafika jsou jednoduše awaful, a ovladatelnost vozidla je vždy stejný. Bohužel, toto omezuje auto ladění motoru, pneumatikám, převodovce, aerodynamice a výfuku. Ještě, to je víc než dost držet herní zajímavou.

Vy můžete udělat četné modifikace k motoru, a je tam mnoho aut a automobilových výrobce částí dostupných, tak dostávání většina z vašeho auta bude extrémně veselá zábava a vyzývavá. Cíl hry je aby tloukl " krále". On má nejlepší auto (a kuřátko) v hře :) samozřejmě, jakmile vy dostanete jeho auto, kuřátko také vstupuje balíček :) bohužel, čas udělat to je omezený, a to je také poněkud otravný.

Tak, co distancuje tuto hru z 5 bodové značky jsou hrozný řídící grafický motor, neschopnost k modifikovat zastavení a zacházení a nakonec časovou mezí. Nechejte mě jen zmiňte se o , že zvuk je také hodně strašný :)

od té doby, co já je kus automobilový nadšenec, tato recenze je možná zkreslený, ale nicméně já doporučuji tuto hru každému, kdo má dokonce vzdálený zájem o auta!


Rok vydaní: 1991

Vydali: P.Z.Karen Co. Development Group

Obrazek:Street Rod 2 - The Next Generation - stáhnout

9xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo