Whales Voyage
Whales Voyage - náhled

Obrys: Velrybí Voyage je v podstatě RPG to uvádí vesmírné-obchodní elementy: Vaše posádka navštíví několik planet, kde oni mohou vyměnit

...

Star Trek - The Kobayashi Alternative Recenze

Recenze | Screeny


V tomto pokračování Prometheana proroctví, vy znovu velíte Starship Enterprise. Zatímco v prvním hře vašem času na lodi byla moc stručná zpráva, vy nyní budete schopen udělat mnohem lepší použití vaší lodi jak se ukázalo. A nové okno bylo přidané k hře která zobrazuje váš lodní status a nadpis. Ano, vy můžete nyní jste leželi v kursu a osnově kolem galaxie vaší spokojenosti v srdci. Dobře ne docela; jak hra otvírá vy dostanete zprávu od Star příkazu flotily vyučování vy lokalizovat chybějící USS Heinlein které tajemně zmizel v Trianguli hvězdicové sít', tak, že cesta do Risa vy těšili se na budete muset čekat.

Rozhraní je moc podobný předchozí hře. Jeden nový dodatek je interakční okno které zdá se kdy další znak oslovuje vás (a vy můžete oslovit každé vás setká se s). Také ne jako předchozí hra kde vy jste omezení na vybraný málo částí lodi, vy nyní máte kompletní běh Enterprise. Každá jednotlivá paluba může být prozkoumaný, a můžete najít několik překvapení na část z nich. Jestli vy nenávidíte psaní vy budete šťastný, že zjistíte, že vy můžete nyní užívat klíče k šípu označit směr spíše než typová velitelství jako je sever nebo na zádi. Nebát se ačkoli, všechny další obvyklý příkazy jsou tu a pokud jde o vaši posádku, oni jsou všichni ve vašem příkazu. Vy můžete volat McCoya mostu nebo rozhovoru se Scottyem v inženýrství, a všechno jsou znovu v plné znaku.

Všechno toto má dělání ohromné hry, ale bohužel nakonec já jsem našel to jen trochu zklamání. Toto není říct to není dobrá hra, ale ve srovnání s Prometheanem proroctvím, které je mnohem obtížnější. Teď vy nejste jen jenž se stará o posunující váš vlastní znak o, ale celý starship. Vy máte přístup k lodnímu počítači, dávající vás plný přístup k informaci o vašich důstojnících a další titbí znalosti která nějaký /každý /žádný samo --respektující hvězdného kapitána flotily by měl vědět. Vy můžete cestovat do nějaké /každé /žádné planety v hře, paprsek sebe dolů nebo poslat přistávací stranu. Tam je tolik, co je třeba udělat a hra tak je otevřená že to může se stát naprostému. Parser je také nepříjemně přísný, vyžaduje, abyste vepsali do moc specifických příkazů. Nicméně největší překážka já jsem našel byl malá hodiny cíchovina pryč v rohu. To má pravdu, tam je časová mez v kterém dokončit vaši misi tak nestráví příliš dlouho putování na cizích planetách nebo hledání Uhura- ovo čtvrtinách (oni nejsou v hře, já jsem díval se).

Já jsem byl našel hru docela dobře běžela ve Windows XP, tak by neměla byste zažít žádné technické problémy. Jak v předchozí hře tam je kopírovací ochranný systém, tak program nazvaný NOKEY ze stěžejního bodu softvéru je obsažený aby obešel to. Jednoduše provozovat soubor šel.netopýr a váš mimo na vašem dobrodružství.


Rok vydaní: 1985

Vydali: Micromosaics

Obrazek:Star Trek - The Kobayashi Alternative - stáhnout

11xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo