Black Sect
Black Sect - náhled

V černé sektě, kterou vy hrajete roli hocha který byl pověřil oba zastavit cizí sektu která trápí město Hobdale, a obnovit hláskovat knih

...

Spellcasting 301 - Spring Break Recenze

Recenze | Screeny


THE STORY

A tady je hra která dokončuje Spellcasting Trilogy. Znovu, hra je příjemný, zábavný, s inteligentním humorem, ořechový a s mnoha sexem. Toto zdá se být ochranná známka zábavní společnosti legendy. Vy jste (naposledy) mladý Ernie Eaglebeak, wannabe mág. A znovu to je vnady férovějšího sexu, který vy máte to převzalo vaše smysly. První budete mít horkou světlovlasou profesorskou- podobnou kreaturu vysvětlit Vám příběhu prvních dvou částí hry a potom mimo na pláž (hurá !, večírek na pláži).

GRAPHICS - SOUND - GAMEPLAY ještě

tam není žádná animace (možná, že bys mohla říkat, že oni zůstali věrný originální hřenebo možná, že bys mohl říkat, že oni jednoduše nemají zlepšenou hru žádnou), tak fanatici grafických dobrodružství nenajdou moc zde. Nicméně, obrazová obrazovka dělá práce. Hudba je jednoduchý ale hezké (přece však žádné zlepšení).

Celá hra je směs mezi grafickým a textovým dobrodružstvím. Tam je celý chomáč textu příkazů vy můžete psát nebo vybrat s myší z nabídky příkazů dole práva obrazovky. Celá obrazovka se skládá ze čtyř základních částí. Nahoře právo je grafická obrazovka, vlevo je kompas navigace s nějakými základními herními ovládacími tlačítky, spodní část levý je dvě menu se slovesem seznamy a inventář materiál nebo nějaký herní znaky a spodní právo je herní popis míst a ukazuje materiál inventáře jak příkazy které vy typ nebo vybere s myší. Mezi vrcholem a spodní obrazovky je horizontální okno které dává nějakou krátkou informaci z míst nebo věci, které vy naleznete v hře, stejně jako čas a den v týdnu. Něco více o grafické obrazovce. A krátký vzhled místa, které vy jste, mapa oblasti, kterou vy jste v, váš inventář a vaše status (skóre, pohybuje, kouzelná úroveň) jsou ukázaná tam. Nějaké příkazy mohou být vykonaný s myší v grafickém okně. Jednotlivé kliknutí je LOOK příkaz a dvojklik na předmětu vašeho zájmu je GET/OPEN příkaz. Kliknutí na směr kompas který je zvýrazněná provedení vy jde do toho směr. Za pomoci příkaz vy dostanete menu kde vy můžete konfigurovat hru. S F4 knoflíkem, celá hra transformuje k textu-dobrodružství. Píšící CAST ukáže vám všechny znaky v hře že vy jste setkali se, která je moc užitečná pro hráči se slabou pamětí, jako já.

ACTION - PUZZLES - ATMOSPHERE

atmosféra v hře je fantastický. To je protože neuvěřitelné úsilí bylo udělané v dělání hádanek. Hra má několik kapitol. Já jsem mohl říct , že hádanky jsou pro víc zkušení dobrodruzi. Jestli vy jste starý školní dobrodruh, dobrý v hádankách, milenec chytrých scénářůnebo vy věříte, že smích dělá vás žít déle, pak toto hra je pro tebe. Užijte si to.


Rok vydaní: 1992

Vydali: Legend Entertainment Company

Obrazek:Spellcasting 301 - Spring Break - stáhnout

16xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo