Amulet Of Yendor
Amulet Of Yendor - náhled

To není-tak-jednoduché otáčecí-založený textový Rogue - like RPG. Po tomto-založené větě popisu vy pravděpodobně chcete vědět co je to o

...

Skyfox II - The Cygnus Conflict Recenze

Recenze | Screeny


' Fox je zpět... v osnově rychlosti!

Skyfox II: Cygnus konflikt je pokračování originálního 1984 Skyfox hra. Zatímco první Skyfox se konal na planetě, Skyfox II pohybuje akcí do vesmíru, kde musíte bránit Federation proti zlý cizí Xenomorphs. Jako jeho předchůdce, Skyfox II dá vás do kokpitu vysoce pokročilého bojovníka, kde rychlá akce a bystrý mozky budou chránit den.

Herní-zábavný

Skyfox II nabízí deset misím a pěti úrovním potíže. Tyto zahrnují ochranu Federation prostoru z Xenomorph útočníků, doprovázejícího velvyslance, a hledání dlouho ztracený starbase.

Protože Skyfox II je víc styl arkády než pravdivý simulant, to nebude trval příliš dlouho zvládnout létání vaši loď - tak vy rychle pobavíte se odstřelování Xenomorphs a plavbu skrz asteroidní pole.

Grafika jsou rychlá, a jsou dobře vykonaní pro EGA. Zvukové efekty jsou dobré pro PC mluvčí zvuky, zatímco titulní hudba je jedním z nejlepších nápěvů k vyjít z PC mluvčí.

Hra užívá vyhledávací metodu ochrany proti kopírování. Kdy vy dok v starbase, budete muset vstoupit do jejího jména použití ochrany proti kopírování starmap.

Celkově, SkyFox II: Cygnus konflikt je hra já vysoce doporučuji!

Užívej skyfox16.exe začít hru. Pro skákat úvod, stisknout mezerník.

Základní řízení klávesnice:

= - UP [ - levý ] - přímo ' - dolů levý Alt - oheň


Rok vydaní: 1988

Vydali: Electronic Arts, Inc.

Obrazek:Skyfox II - The Cygnus Conflict - stáhnout

9xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo