Choose an enemy
Choose an enemy - náhled

V této velice originální hře se vžijete do role ochránce spravedlnosti a zabráníte napadení (a možná i znásilnění) sličné blondýnky.

...

SimEarth - The Living Planet Recenze

Recenze | Screeny


Vy jste těšili se ze SimCity ale do nynějška si vy myslíte , že město je jen ne velký dost už ne? Dobře, pak měl jsi pohled na Sima Earth. To je také simulant ale namísto dívající se na rozkošný málo města, budeš mít plnou kontrolu nad celou planetou! A hovořící o ujistit se, že lidi mohou vybudovat civilizaci, ne... Sim Earth dá vás do kontroly nad planetou sám... geosféra, atmosféra, vývoj jednoduchých mikrobů do ryby, ptáků, plazů, savců a nakonec inteligentního života - vyvinutý z opicí, delfínůnebo dinosaurů; tato hra pokrývá čas-rozpětí miliard let.

Sim Earth: Žijící planeta byla navržená Wrightem a publikovaný v roce 1990 od Maxis.Program používá Gaia teorii z Jamese Lovelocka (pro hezký úvod o jeho teorii číst ' Gaia: nový pohled na pozemský život' Jamesem Lovelockem). Planeta sám, včetně všech rostlinstva a zvířat, žije jak jeden velký organismus. A jestli něco mění, buď fyziku nebo biologii, všechno mění trochu znovu získat rovnováhu.

Základním způsobem, vy ovládáte atmosféru (jako je sluneční energie a mračná útvar), geosféra (sopečná činnost, eroze, a kontinentální drift), biosféra (reprodukční rychlost, mutační poměr a rozštěpí poměr) apod .. Kromě toho, vy můžete umístit rostlinstvo, přidat, pohybovat nebo odstranit jiné formy života a vychutnávat sledování jich vyvíjet. Samozřejmě, můžete zasahovat jestli vy nemáte rád kde to je vše jdoucí. A úctyhodné množství grafů jsou k dispozici pro dát vám dobrý nápad o tom, co vaše změny jsou vedoucí k.

Protože tento simulant jedná s takový obrovská rozmanitost, to je také trochu víc surový než, říká, SimCity. To je, například, jednou inteligentní život je vyvinutý jeden mohou dát kompletní města v světě. Tam nejsou žádné jasné cíle; jen výzva vyvíjejícího inteligentního života. Třebaže tam je hra-mód, toto není co tato hra - promiňte mi... tento program je asi. Sim Earth je simulace pro tvrdé sim hráče. To je program s příkrá křivkou učení a poněkud suchá hra. Ale podle mého mínění, ne tak docela toto může být předejdený bez držení složitosti. Jestli vy máte nějaký nebo více zájem o vědunebo jen chtěla pohrávat si, a vidět co se stane jestli planeta například budou moc teplejší, to je program pro vás.


Rok vydaní: 1990

Vydali: Maxis Software Inc.

Obrazek:SimEarth - The Living Planet - stáhnout

14xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo