Amazon
Amazon - náhled

If jméno jako je Michael Crichton zdá se na začátku interaktivního dobrodružství, to musí kandidovat za něco. OK, v době, kdy já první js

...

Silverball Recenze

Recenze | Screeny


Jak komerční sledování nahoru ' impozantního tivoli ' , Silverball byl následník prvního tivoli PC-GAMES mající opravdu realistické zvuky, rampy, komplexní prémiové systémy a cíle dosažený na prknech. Jak CPU rychlost byla nízká nyní, nabídka pro volbu parametrů obsahuje nastavení týkající se grafické kvality která byla dost neobvyklá nyní. Grafika je dobré a SoundBlasterovy zvuky realistický jak v hale hazardu.

Silverball jde s pěti stoly: Fantazie, Nova, krev, kulečník Champ, a Odysea. Rozšířená verze "Silverball Plus 2" zahrnuly dva extra stoly: Warbot a Duel, který byl více nebo méně stejný jak Excalibur a Magic stoly z impozantního tivoli. Prkna zdají se být velmi jednoduchý, ale vyřešit aby měla hodně tajemství a skrytých prémiových světel a děr, ramp a tak dále Vyzkoušejte to! Možná, že vy stále dostanete závislý na této tivoli hře která jednou byla milník v hazardu hře haly.


Rok vydaní: 1993

Vydali: Digital Extremes

Obrazek:Silverball - stáhnout

19xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo