No Respect
No Respect - náhled

Žádný respekt je jeden z těch her které nikdy není mající cenu ceny bez srážky, ale náhle stane se dobrými hrami kdy uvolněné pod rozpočt

...

Shadows of Mordor, The Recenze

Recenze | Screeny


Já obecně nemám rád textové založené hry tak já jsem nebyl netěšil se na psaní této recenze, ale jakmile já jsem hrál hru znovu (po tolik let) ve skutečnosti líbilo se mi to.

Kdy já jsem hrál to poprvé, pán prstenů byly jenom nějaký kus fikce ke mně (nemá čtený to zpět pak), ale po čtení celého knihy (také skřítka a Silmarillion), já jsem byl měl celou novou perspektivu.

Tam není žádný lepší způsob jak zůstat věrný knize pak udělat textové založené dobrodružství. Všechny další hry které mají vyšly z pána prstenů sérií nedávno byly založen na filmu, který je chabý pokus dávající klasiku na k stříbrné plátno.

Teď jako první musím varovat vás, MUSÍTE ZPOMALIT YOUR COMPUTER byl schopen hrát tuto hru. Já jsem spustil to v DosBox mezi 90 a 190 cykly a to pracovalo jen pokutu (jít příliš rychle a budeš mít vážné problémy). Jestli vy setkáte se s prázdným stínítkem na začátku měl bys jen tisknout prostor. To pomáhá jestli vy dali nějakou hudbu na ( hře žádný).

OK, teď vy jste připravení aby hráli tak tady je příběh:

Vy můžete být buď Frodo nebo Sau. Hra bere vy do pozdější části knihy kde kamarádství již rozdělilo a jen Sam a Frodo stále jede do Mordor zničit prsten. Oni setkají se Smeagol na cestě a užívá ho jak průvodce. Vy ne- ve skutečnosti nebudete se dostat do zničit prsten, ale musíte se dostat do tmavé věže Sauron. Aby to mohlo být uděláno budete muset předat obávaný Shelob, pavouk který jedl světlo zpět v den před lidmi přišli doprostřed Země.

Je tam mnoho způsobů jak skončit hru, jeden je popsaný v rekapitulaci, ale dávat si pozor - to je starší a potřebuje nějaké korekce (také neztratí se na cestě).

Pro všechny Tolkienovy fanoušky nebo jednoduše fanoušky ohromné ság této hry je nepostradatelná věc. Vy dostanete zkušenost ve skutečnosti byla součástí knihy. Já dám tuto hru 4.


Rok vydaní: 1988

Vydali: Beam Software

Obrazek:Shadows of Mordor, The - stáhnout

8xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo