Crime Time
Crime Time - náhled

Já jsem opravdu zlobil se na mé bratry kdy on prodal jeho starého staršího kapitána 64, protože já jsem chtěl to, tak já jsem rozhodl se

...

School Bus Driver Recenze

Recenze | Screeny


Vy jste veselý výraz školní řidič autobusu které zvedne děti každý den a přivádí je k jejich škole. V toto málo města vašeho tam jsou páru ulic které jsou snadno připomenutý, tak nález cesta do dobrých dětí, které jsou horlivé aby učila se / dozvěděla se nový materiál v jejich škole bude hračka.

Tam jsou čtyři vyrovnají k tlouct. První je nějaký druh výuky, jak všechny děti čekají zároveň v jejich zastaveních, a vy jen musíte vybrat si je všechno a přinést je k škole. Tam jsou vždy šest děti aby zvedly v každé úrovni. Ve druhé úrovni, vy musíte zvednout děti jedny po druhém, a oni objeví se na jiných stranách města. Třetí úroveň představuje časovače do hry, a nyní jen pět minut je k vaší dispozici plnit vaši povinnost. Na úrovni čtyři, různé překážky se objeví na cestách, jako padlé stromy a líné krávy, tak vy muset pokračovat přesně správnou cestu aby jste mohli najít děti.

Grafika v této hře jsou CGA, tak ne tak docela uvede v pokušení vůbec. Zvuky jsou právě tak strašný a to je mnohem lepší hrát tuto hru bez jakéhokoliv zvuku.

Ó!, a téměř jsem zapomněl jsem byl, jediná dobrá věc v této hře je...

Autobus může jít dovnitř obrácený :D.

Toto hra je, samozřejmě, udělaný pro děti; s účelem bytostí aby zlepšila jejich paměť a schopnosti logiky. Ale tam jsou nesčíslná množství lepší a víc zábavných způsoby jak dosáhnout tohoto cíle než hrající této hry.


Rok vydaní: 1988

Vydali: GameTek, Inc.

Obrazek:School Bus Driver - stáhnout

11xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo