Captain Bible in the Dome of Darkness
Captain Bible in the Dome of Darkness - náhled

' jednou tam bylo město daleko od nás na místě a čas, který byl uvězněný v kopuli temnoty! Nadarmo, bible Corps bojovala aby uvolnila to

...

Sand Storm Recenze

Recenze | Screeny


Bouře písku je, svým způsobem, moc zábavná hra. A ne v dobrým smyslu. Zkusím a vysvětlit proč. Hra je nastavený v první válce zátoky, a děj je, bez zveličování, dost štíhlé. To jde dolů k tomuto: Vy ovládáte řízeným střelám aby zničily materiál který vaši šéfové nemá rád. A tam je tři druhy toho: 1. Úprk obranný Vy ovládáte vašeho vlastence, a vy musíte chránit město kolem vás, zatímco letadla a Scuds jde dolů k zničit vy. Spusťte vaše řízené střely včas a nasměrujte jste k nepřátelským řízeným střelám. Jen mířit kdekoli a oheň, ale načasuje to tak, že vaši řízenou střelu a další srazí se v bezpečné vzdálenosti od města nebo vašeho spouštěče. 2. Tryskejte obranu prakticky stejný jako úprk obranný, s výjimkou poměru letadel úprkům. Proudové letadlo obranné mise jsou hodně pilněji, tak dívej se na váš vlastenec. 3. Tomahawk ofenziva Vy vedete váš tomahawk skrz nepřítele AA oheň aby dosáhl ist konečného cíle: továrny a raffineries užívaly ve výrobě chemických zbraní.Iraquis měl štítek je ' dětskou výživu ' chránit je.

Kontroly nad hrou jsou dost jakkoli intuitivní jak začíná to být. Oni jsou vysvětlení před misí, a vy nemůžete udělat něco špatného, opravdu. Někdy myš ne- reaguje přímo, ale jiný než že, to jde hladce.

Grafika jsou žádný skutečný problém v hře kvůli ist jednoduchosti, ale oni jsou ještě hezcí pro jejich čas. Hlavní zobrazení a mise rozprava obrazovky jsou barevný druh), a celkový uspořádání hry je líbivý.

Pokud jde o hru, bouře písku není víc než kus rychlé veselé zábavy. Smutně, hra má prakticky žádný příběh a žádnou opakování hodnotu vůbec, ale jestli chcete zničit nějaký materiál v oldskool- padákách- cestě během polední přestávky, bouře písku je vaše hra. To je veselá zábava pro 5 minuty. 2 body pro to.


Rok vydaní: 1992

Vydali: MVP Software

Obrazek:Sand Storm - stáhnout

12xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo