UFO: Enemy Unknown
UFO: Enemy Unknown - náhled

Za hrou UFO: Enemy Unknown která byla ve své době tím nejlepším co mohlo být stojí firma MicroProse která vydala také Transport Tycoon.

...

Rise of the Dragon Recenze

Recenze | Screeny


Dynamix- ovo první dobrodružství, vzestup Dragon, je futuristická hra která vypůjčí si nějaké elementy od Blade Runner.

Rok je 2053. Chandra Vicenzi, mladá dívka z L.A. který také stane se být starostovou dcerou a narkomanem, umírá v příjemné oblasti města. Její tělo mutuje do nějaké varianty ještěrky, a ona není jediný. Pro starostu, to byla poslední kapka, protože to je volební rok, a on chce, že někoho, kdo bude zkoumat věci se žádnou publicitou.Vy jste William - ův Blade - ův Hunter, ex - cop a soukromý detektiv. Jako soukromý detektiv, vy jste najatí aby zkoumali smrt starostovy dcery. Vy najdete brzo sebe zapojený do čínského mafie drogového prstenu, záhadné úmrtí, a starověké Číňané proroctví.Jak NPC v hře by řekla, Dooomed, my všichni jsme odsouzení. Bahumat vstal opět!

hra je ohromný. To má nelineární spiknutí, mnoho hádanek pro být vyřešený, a vícenásobná ukončení, tak vy můžete hrát to stále znovu. Znaky v hře mohou a budeme pamatovat si vaše akce a slova, tak musíte si dávat pozor. Také, hra má komické-knižní styl oříznuté scény které pokročit děj a vynikající sekvence arkády.

Do konce, tady je několik kusů rady: Nezapomeněte aby zvedli váš PRŮKAZ TOTOŽNOSTI a šaty předtím než vy udeřili ulici. Užívej inventář s levým kliknutím myší kdy vy potřebujete aby dali nebo vzít věci a s pravým kliknutím myší když chcete vybavit Blade.

Na závěr, já bych poradil každému dobrodružnému fanouškovi aby dal tento zkouška!


Rok vydaní: 1990

Vydali: Dynamix

Obrazek:Rise of the Dragon - stáhnout

15xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo