Immortal, The
Immortal, The - náhled

"Dunric, vy přišli k chránit mě! Já jsem v žaláři daleko pod. Vím že já mohu počítat s vámi!"

Tyto odtělesněná slova vašeho staréh

...

Questprobe Featuring The Hulk Recenze

Recenze | Screeny


Toto je první Questprobe dobrodružných her a je stanovený ve světě hromotluka. Vy hrajete jak Dr. Bruce Banner, a jak vy hrajete hru, to rychle se stává zjevným, že vaším úkolem je aby sbíral drahokamy a skladovat je v správném místě. Toto není tak snadný jak to zní, nicméně jak musíte překonat mnoho klamavých hádanek po cestě. Musíš se naučit vytěžit maximum z Bruce Banner- ovo mozků a síly hromotluka. Například, vy začnete hru "svázanou ruku a stopu k židli, " se žádným záchytným bodem jak nebo proč vy jste. Jak uniknete z toho židle? Vy můžete vykonávat jednoduché akce skrz hru, jako je kontrolování vašeho inventáře (stisknout "I" klíč) nebo kontrolování vašeho skóre (typ "SCORE").

Potom co vy uniknete ze židle, vy můžete prozkoumat zbytek světa hromotluka a vhodných zajímavých znaků jako je Ant - Man, Dr. Cizí, a záhadný hlavní examinátor. Nakonec, váš cíl je aby našel Biogem a skladovat to v správném místě. Já poradím Vám jediný uklízíte po Biogem všech dalších drahokamech byly uložený správně; jinak, Biogem bude zničený před hrou končí. Můžeš zvládnout Bruceovy mozky, ovládat sílu hromotluka, a přežít přesně ke konci?

Hromotluk je grafická textová dobrodružná hra která užívá jednoduchý textový parser aby ovládal vaše znakovy akce. Obrazovka se skládá z velkého filmového představení vašeho umístění, s nějakým textem pod popisování věcí podrobněji. Vy můžete psát jednoduché dvouslovné příkazy, jako je "READ SIGN" nebo "GET GEM." hra také rozumí jednoduchým příkazům, e.g. "N", "S", "E", "W", "EXAMINE, " "LOOK, " nebo "INV, " a tak dále Musím zmínit se o ačkoli, kterou příležitostně já jsem byl musel vepsat do příkazů dvakrát předtím, než oni byli přijatí. To je cizí málo chyby, ale to nepůsobí na hru vůbec.

Kdy vy poprvé začnete hru, vy uvidíte diskové menu výběr, ptaní kde herní data je uložený. Vyberte "0: Program a Data informace všechno na stejném disku." v tom bodě, hra začíná řádně. Jako já jsem říkal dříve, hra má nějaké klamavé hádanky, a jestli vy uděláte chybu, vy můžete snadno "zemřít." Vy opravdu nezemřít jako takový, ačkoli; vy skončíte ve vysoké-samospádové oblasti. Jednoduše jít dolů po schodech (tisk D) vrátí se k dřívější obrazovce. Přesto, já poradím, že Vám chránit vaši hru často. Hromotluk má čtyři herní štěrbiny (A, B, C, a D) které mohou být přepíšou volně.

Já miluji bohaté, barevné obrázky užívané pro tuto hru. Všechno, od Bruce Banner svázaný k židli, k hlavní kanceláři examinátora, vaší obrazovce inventáře, je jen báječný a má vynikající detaily. Cizí mravenec jsou docela děsivý, a tam jsou detail pohledy na nějaké položky. Na druhé straně, všechny tři kopule vypadají velmi podobný z venku, které byly trochu zklamání. Kopule s dírami mravence je snadná identifikovat, ale další dva jste nerozeznatelní do té doby, než vy ve skutečnosti zadáte jeden. A nepatrná varianta v kopulích byla by hezký, ale nemůžeš mít všechno.

Questprobe uvádějící hromotluka je moc slibný začátek ke Questprobe sériím, a Scott Adamsovy notoricky klamavé hádanky jsou moc očividné. Já jsem rád, že musíte užívat schopnosti obou Bruce a hromotluk aby mohl postupovat. Jednoduchý textový parser může být malé zklamání v době jak vy snažíte se najít správná slova aby provedla úkon, ale zároveň, to jen přidá k výzvě. Grafika jsou báječně detailní, téměř jako bych četl komika. Jestli vy jste fanoušek hromotlukanebo pokud se vám líbí dobré výzvy, pak vy budete vychutnávat tuto hru.

Vy potřebujete DOSBOX hrát tuto hru. Užívej dávkový soubor HULK aby spustil hru s grafikou stejně jako textnebo užívá START.EXE jestli vy jen chcete text. Já vysoce doporučuji grafika, od obrázků je vizuální dárek.

Část Questprobe Series


Rok vydaní: 1984

Vydali: Adventure International

Obrazek:Questprobe Featuring The Hulk - stáhnout

15xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo