Quik The Thunder Rabbit
Quik The Thunder Rabbit - náhled

Vesnice králíka má vyčerpal zásobu mrkví, tak oni pošlou jejich hrdinu, Quik, najít legendární magické semeno mrkve která produkuje nekon

...

Project Nomad Recenze

Recenze | Screeny


Vy jste pilot kosmické lodi vypuštěné ze Země aby mohl chránit to! Jako první, vy setkáte se s chlupatým lámou hledící kreaturu, Brin O'Keef, kdo říká vám Maka Bola - základ pro anti-Korok pohyb. Korok je strojový závod který zaútočí na náš prostor. Oni jsou vedení hlavním počítačem robotem - zkroucená strojní součást která začala zaútočení na lidi. Je tam mnoho závodů sjednocených aby bojovaly s nimi, a vy jste zástupce lidské rasy!

Tak co dělat?

Chraňte vesmír, samozřejmě!

Vy máte nějaký inventář vy můžete obchodovat a měl bys! Vy budete potřebovat řízené střely a další vybavení aby zvětšilo vaši loď. Vy můžete dostat cokoli z výbuchu ochranných podporovatelů zařízením přetížení, a tak dále Všechny tyto udělat vaši loď silnější, a vy můžete také zlepšit to zpřístupněním volby pod Engineering menu. Vy můžete vyměňovat zboží za většina věci, které potřebujete, jako nové díly a vybavení. Střečkovitosti vstoupí moc vhodný pro zkoumání cizího terénu. Vy zkusíte a získat věci z planety povrchů také, a vy budete potřebovat střečkovitosti aby dělaly to.

Obchodování není jediné metody jak získat nezbytnosti. Vy vyhrajete jiné věci úspěšně po dokončení misí našly v com síť, a vy můžete zachránit části z lodí vy odstřelíte na kusy. Ano, vy dostanete se do mluvu !

Ale ne zapomenout na váš hlavní cíl - zastavit strojový útok.

Jak vy mluvíte s jinými druhy, vy objevíte že dávná civilizace postavila Korok stroje; ale kdy stavitelé zmizeli, hlavní počítač robot pokazil se. Tam jsou čtyři staré Korok stroje venku to může pomoct vám; tak ne- jednoduše zničit všechny roboty, zkusit hovořit s nimi. Jestli oni nejsou zlo, budou mluvit zpět k vám.

Doposud já jsem jen skončil hru jednu cestu: Já jsem vystopoval robota hlavního spínače a jsem zničil jeho loď. Tam jsou předpokládáno, že to bude další způsoby jak skončit hru, ale já nemám objevený je jen ještě.

Já jsem byl našel žádnou rekapitulaci, ale nemyslím, že tuto hru opravdu potřebuje jeden. Pokud si přejete abyste zjistili více před hraním, možná, že bys mohl dívat se na TXT soubor, protože to má všechny konverzace které objeví se v hře. Vy můžete najít tito užiteční.

Hra zaslouží si 4 IMHO. To má pevný příběh, dost dobrá grafika, hry hezky s klávesnicí, má zvukový (ačkoli mohlo by to být zlepšený na) a je veselá zábava.

Co ještě chce?


Rok vydaní: 1993

Vydali: Papyrus Design Group, Inc.

Obrazek:Project Nomad - stáhnout

14xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo