Time Paradox
Time Paradox - náhled

STORY představit si jestli mohl bys jít zpět skrz čas - já neznamená právě znovu prožít nedávné události, já mám na mysli cestování zpět

...

Premier Manager 3 Recenze

Recenze | Screeny


Útočník přináší míč k bodu, bere běh nakrátko a výstřely. Brankář skáče theright straně, ale jen daří se dotýkat se míče jeho prstem. Nedost dobrý, míč je v síti. Goooal! Vy skočíte z lavice v extacy, váš tým právě vyhrál trofej. Celý stadion zazpívá vaše jméno.

Jestli vaše sny podobají se tomuto, pak měl bys zkusit hraní nějakých fotbalových manažerských her. Já doporučuji hrajícího předního manažera 3, poslední a nejlepší sérií skřítka fotbalových administračních her.

Fanoušci anglického fotbalu bude potěšený protože tam jsou jen anglické ligy v této hře, z konference premiérování. Kromě těchto klubů, všechny hlavní evropské kluby které účastní se evropských pohárů byly přítomen, ale bohužel oni nejsou hratelní.

Vy začnete vaši hru v konferenční lize jak mladý, manažer perspektivy a váš cíl je aby zvedl vítěze pohárový trofej jeden den. To by bylo extrémní obtížný aby vyhrálo to s klubem, který vy začnete v, ale jestli vy jste úspěšní možná asi vyšší ohodnocené kluby se stanou kdo se zajímá o nájem váš sevices.

Kromě standardu instruujících povinností jako nastavení hráčových jízdních řádů a vybrání začínání sestav hráčů a taktik pro nadcházející utkání, budete muset dělat více. Vy jste zodpovědní za najímající nové hráče a členy vašeho personálu, rozšiřování a zlepšování vašeho domácího místa, vyrovnávání váš finanční, marketing a mnohem víc.

Každý hráč má své vlastní statistické výkazy v těchto kategoriích: zacházení, pouští se do, procházení, střílení, nadpis a kulový ovládá který byl ukázaný jak čísla z 1 k 99. To znamená , že hráč který má 10 body v pouští se do kategorie nemohl vzít míč z fiveyear starý, ale kdy vy prohlédnete si 80 body víte že díváte světového třídního hráče.

Hra uvádí moc hezký izometrický pohled na utkání. Každý hráč je zobrazený s malou figurínou tak vy můžete vždy vidět kde akce je a jaké jsou vaše hráči dělání na smůle. Vy se můžete pozastavit hru kdykoliv a měnit taktiky podle situace v utkání. Po hře, kompletní statistiky pro nějakého /každého /žádného hráče je k dispozici tak vy můžete určit jestli hráč měl slabé utkání nebo axcellent jeden.

Jestli vy jste v grafice, přední manažer 3 není nejlépe vypadající manažer, ale to je obrovská databáze hráčů a to je realismus zajišťuje to je pozice jednoho z her v tomto žánru.


Rok vydaní: 1994

Vydali: Realms of Fantasy

Obrazek:Premier Manager 3 - stáhnout

7xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo