Moonstone - A Hard Days Knight
Moonstone - A Hard Days Knight - náhled

Měsíční kámen je jeden z těch věčných favoritů. I když hra skončila 12 let starý, to nemá letitý jediný den z hlediska veselé zábavy, náv

...

Playskool Puzzles Recenze

Recenze | Screeny


To je jen přírodní , že výrobce hraček by expandoval do oblasti vzdělávacího softvéru- -a to je přesně to, co Hasbro dělat v 1990s. Oni publikovali víc než několik tituly zamýšlený aby vzdělaly děti používající jen PC. A zvláště plodné roky po této stránce byly 1996, který viděly vydání pana Hlava bramboru chrání Veggie údolí, Play - Doh Creations a Tonka Construction. Za pomoci jejich Playskool dělení a vývojářský ImageBuilder, oni také nabídli nás Playskool Puzzles ve stejném roku.

Playskool Puzzles je sbírka pěti hádanek určených k dětem ve věku 3 k 6nebo přinejmenším to je to, co oni chtějí abys myslet. Ve skutečnosti, dva z nich jsou vydavatelé: Tvůrce hádanky nechá vás vytvořit nové hádanky používající pre - made objekty a kreslicí nástroje, a směs a utkání je o slučovacích tělesných částech jiných znaků nebo monster, aby mohla získat legrační kreatury. Bez těchto, sbírka mini-her není to působivý. První vy máte hlavní atrakci - prozkoumat to! - kde děti musí přibít chybějící části obrazu zpět do jejich originálních míst; jednou dokončený, oni mohou kliknout na jiné prvky obrazu aby aktivoval novou hádanku. Proces je opakovaný do poslední hádanky v řetězu je vyřešený. Toto dovoluje hráči trhnout na jiné objekty v obrazu, odjišťující animace z nich, doprovázený jejich jmény.

To je veselá zábava, ačkoli docela omezený, způsob jak expandovat váš dětský slovník. My mluvíme o jednoduchých slovech zde, jako myš, sýr, žralok, míč a tak dále Já bych předpokládal nejvíce z nich jsou snadní aby učili se / dozvěděli se vně virtuálního světa. Nicméně, výběr je dost velký, a nazívá jako "ponorku" také vklouzne. Další dvě hádanky jsou jednodušší. Jeden je obyčejná skládačka, a v dalších - propojovat tečkách - děti učí se / dozvědět se abecedu a čísla. Oni musí kliknout na dopisy nebo čísla v jejich správné objednávce, tak stopování obrysu objektu. Dokončení obrysu odhalí objekt, spolu s konvenční animací a jejího jména. Linka aby následovala je dost zřejmý, ale to je pochopitelný, protože toto není vytvořený aby byl tvrdá výzva; to předpokládaný aby učilo děti, nemučí je.

Každý obraz vy vidíte v Playskool Puzzles může být editované použití schránky s nářadím. Děti mohou psát věci, vyměnit barvy, vymazat barvy a modifikovat obraz jinými způsoby. To je hezký dotek, a to může rozhodně vyvinout tvořivost, ačkoli kreslení v skutečném životě je vhodnější, protože dělání umění s myší byla a stále je nemotorný.

Celkově, Playskool Puzzles postrádá obsah. Pro cenu tu byla původně prodaný za, to nestojí za tolik jak většina vzdělávacích her od té doby. To odtéká rodičovské peníze pro něco může být naučený z pěti- stránkových brožur nebo navštívením blízkého tematického zábavního parku. To částečně kompenzuje toto nabídkou slušným zvukem, hlasy, rozkošné animace, a vydavatelé hádanky. Tvůrce hádanky má hodně potenciál, myslím si. Děti a rodiče mohou hrát si s tím společně: jeden by vytvořil hádanku a rozbít to do kusů, a další by rekonstruoval to. Další prémie je tři úrovně potíže (snadný, normální a tvrdý). Jednou děti zvládnou nejsnadnější úroveň, oni mohou zkusit obtížný , která zvýší dopisy a čísla v propojovat tečkách, a počet chybějící kusy hádanky v prozkoumají to!/pila vykružovačka. (kromě umístění jich v jejich správném místě, to je také nezbytný k točit je k jejich opravnému úhlu.)

zkoumané body

-věděl jste, že Playskool dělal hračky od 1901?

-téměř každý obraz v hře, zahrnující ten, který vy udělat, může být tištěný.

Instalujte Windows 3.x v DOSBOX, začínat Windows 3.x v DOSBOX a potom běžet PUZZLES.EXE jak vy normálně dělat ve Windows XP/Vistě/7.


Rok vydaní: 1996

Vydali: Playskool

Obrazek:Playskool Puzzles - stáhnout

15xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo