Double Dragon
Double Dragon - náhled

Podporovat v dávných dobách...

Málo Wormpaul seděl za jeho 386, a úplně poprvé on začal dvojitý Dragon nahoru. A hle, tu je ta...P

...

Platoon Recenze

Recenze | Screeny


Četa je jeden z těch her, které já užívám aby miloval na dobrém starém starším kapitánovi 64 a proto já být vystrašený aby dát PC verze jde (v těch dnech POČÍTAČOVÝCH HRÁCH měly horší zvuky a grafiku pak C64). Dobře tam byly věci já nenávidím o této hře, ale nic já jsem nemohl se dostat přes.

První já potřebuji říct vám že pokud nemáte ovládací páku vy budete proklínat klávesnicové povely. Trvalo mi opravdu celý večer jen aby dostal spokojený s klíči (Z = pohyb odešel, X = pohybovat právem, . = jít nahoru, / = postoupit a prostor = oheň). Také já jsem překvapený nedostatkem zvuku (C64 měl relativně dobrý zvukový doprovod), který je PC mluvčí jen. Ale zvuk dělá práce a grafika jsou OK. Uslyšíte jen partyzáni seskok stromy a střílení (a vaší vlastní pušky).

Teď se všemi slabými stránkami hry z cesty já mohu začít Říkám vám proč já miluji tuto hru tolik!

Vy najdete sebe v nepřátelské džungli. Nepřátelští vojáci vycházejí z dřevařské práce: oni mohou seskočit ze stromu vrcholů, oni mohou být pod dveřmi padacími v zeminebo oni mohou přijít potom co vy na cestě (také ze zad nebo zpředu). Vy potřebujete aby stříleli je nebo vyhýbat se jim (ano vy můžete uhýbat kulkám). Také vy potřebujete dávat si pozor na doly. Všechny tato nebezpečí poškodí vy různým způsobem. Vaše četa je vytvořený z 5 vojáků a každý z nich může dostat hit třikrát (čtvrtý výstřel zabíjí je). Dostávající výstřel nebo dotyk nepřátelské vojenské počty jak hit. Kdykoli člen vaší čety je zasažený vy dostanete se do vybrat si další (můžete si vybrat využívat se stejný na nebo vybrat další, kdo není hitový ještě). Jestli vy šlápnete důl vašeho muže zabije se ihned. Tam jsou nějaké lékařské balíčky po cestě které může vymazat jedny hit (nebo podporovat vaši morálku jestli váš voják nejsou hitové). Morálka začne se používat později. Jestli vaše četa nemá víc morálky vaší mise selže (vy můžete snadno upustit morálku v pozdější části hry střílením vesničanů).

Tak v první ( džungle) část hry, kterou vy potřebujete aby našli výbušniny, dostat se do mostu a vyhodit to do vzduchu. Skutečná výzva zde je aby našla vaši cestu kolem džungle (vy budete potřebovat docela nějaký čas na to dělat to). Bohužel jakmile vy vystoupíte džungli není žádný způsob šetření hru, tak jestli vy zemřete vy budete potřebovat aby zopakovali celou sekvenci džungle stále znovu (naštěstí začíná to být snadnější jakmile vy dostanete obeznámený s džunglí).

Další vy najdete sebe ve vesnici ( nestřílí nevinné vesničany). Zde vy budete potřebovat aby prozkoumali chaty aby mohly najít mapu, svítilna a dveře padací k systému tunelu. Tam stále ještě bude nějaké nepřátelské vojáci zde a doly, ale tam budou civilisté prezentují, tak nejde spustit šťastnou.

A jakmile vy jste v tunelech skutečná veselá zábava začíná! Toto začalo být jeden z prvních her které zahrnovaly jakýsi 3D první osobu střílející sekvenci (to není opravdu 3D, ale to vypadalo zatraceným dobrým zpět v osmdesátým létům). Vy bude budete pobíhat tunely (tam je mapa na pravé straně vědět kde vy jedete do) a vy budete vběhnete do nepřátelských vojáků (nemůžeš vidět je nejdříve). Nepřátelé bude buď příchod směrem k Vám s puškou v rucenebo doslova vyjdete z podlahy s nožem v ruce připravené bodnout vás! To dívalo se tak chladný - vy musíte vidět to. Tam jsou nějaké místnosti v tunelech vy potřebujete aby prozkoumali a jakmile vy vystoupíte tunely nejtužší část hry začíná.

Jestli vy pamatujete si film (nebo ještě lepší knihu film byl založen na) pak vy nepochybně si budete pamatovat noc velkého boje kdy hrdina se splaší a rozběhne se kolem střílení všechno v jeho cestě. Dobře to je přesně to, co očekává vás. Četní nepřátelé a chudé vize - hodně štěstí na přežívající že jeden!

Dohromady to je extrémně vyzývavá hra s grafikou bytostí vrchol zářezu v době, kdy to vyšlo. Nedostatky hry jsou většinou technické přírody, ale věci, které udělali tuto hru legenda převáží spodní strany zdaleka. Proto já mohu snadno dát tuto hru 5 a silně doporučovat to vám!

Já potřebuji varovat vás zpomalit váš počítač (v DOSBOX měl bys nastavit to kolem 500 cyklů).


Rok vydaní: 1987

Vydali: Ocean Software Ltd.

Obrazek:Platoon - stáhnout

5xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo