Jazz Jackrabbit
Jazz Jackrabbit - náhled

Jazz Jackrabbit je velmi úspěšná plošinovka od tvůrců z Epic MegaGames vydaná rok poté co se naše republika osamostatněla. Pamatuji si jak j

...

Plan 9 from Outer Space Recenze

Recenze | Screeny


Vůbec kdy slyšet o Ed dřevu? Měl jsi. On je jen horší filmař v historii (přinejmenším to je to, co oni tvrdí). On udělal film kultu (stávající se filmem kultu bytostí tak špatný) oprávněný plán 9 z vesmíru. To byl také Bela Lugosiův poslední film (měl bys vědět, kdo Bela Lugosia je). On zemřel během filmování.

Teď představí si mé překvapení, kdy já jsem objevil, že oni udělali hru založenou na tomto filmu. To bylo udělané v roce 1992 skřítkem Graphics LTD. Hra byla udělaná v třech jazycích (anglický, německý a francouzský).

Já ještě nejsem jistě jestli tato hra je brilantní nebo kecy ! žertující. Já jsem měl hodinky film dvakrát poté co já jsem hrál hru, tak já bych abych se jsem rozhodl, ale já ještě nejsem jistě.

Hra nechejme vy prozkoumáte svět, to je směs reality v kterém Ed dřevu žilo a fantazie že on udělal. Tak já jsem dostal pocit, že všechno to bylo špatné v hře byla udělaný tímto způsobem úmyslně. Jak dobrodružná hra to je docela jednoduché a přímý, ale já poskytlo rekapitulaci také. Já ne- nebudu spílat hodně spiknutí, až na to, že vy musíte najít chybějící film kotouče (jak jestli je tam mnohem víc spiknutí v každém případě). Mimo kurz to je tato film hra zakládá se na. Je tam několik míst kde vy můžete sledovat film, tak pokaždé když vy najdete další cívku dát to jde. To je skutečný filmový plán 9 z vesmíru. Já jen nemůže rozumět proč tento film byl skrytý v několika lokalitách všude po zeměkouli. Možná, že někdo dostal tak zahanbený tohoto filmu a chtěl zabránit prověřování...

Herní hra je dost jednoduchý. Vy dostanete se do jste vybrali jazyk a odpovědět na kopírovací-ochrannou otázku ( soubor poskytl je neúplný, tak možná budete muset spustit hru několikrát). Jednou kopie-ochrana je projdený vy dostanete velkou obrazovku. Uprostřed tam je obrazovka interakce ( tichý obraz který někdy pohybuje) se kterým vy můžete ovlivňovat se. Na spodní pravé straně je seznam příkazů. Aby mohlo zvednout něco vy potřebujete aby klikli na TAKE a potom jít do obrazovky interakce. Nad seznamem příkazů je inventář. To je asi to. Zbytek pozadí je právě něco vyňatý z filmu. Tak to je vše dost jednoduchý, ale zdaleka ne nejlepší volba interakce (dokonce pro 1992).

Grafika jsou dost dobrá, ale většinou statický. Tam jsou pouze několik málo animovaných scén v hře. Film, který vy dostanete se do vidět je ve skutečnosti docela dobře udělané (rozvažování oni zkusili pokrýt skutečný film do něčeho ten by hrálo jak animovaná sekvence v hře).

Hudba přispěje k hlavnímu pocitu. To je směs okázalá a výstřední. Ještě mít rád s rozhraním začíná to být otravný. Není žádná řeč a extrémně málo zvukových efektů (první by měl být kašel, ale zní více jako stomp).

Hra hraje dobře v DOSBOX a VDMSOUND, tak tam nejsou žádné skutečné kompatibilní problémy. Hernajs, to dokonce pracuje ve WinXP.

Dohromady tato hra by nebyla mající cenu hraní a já bych uvážil to svinstvo, pokud by to nebylo založený na nejhorším filmu vůbec kdy. Tak vy můžete říct hra je věrná filmu... Tak jestli vy jste fanoušek bizarnosti nebo Ed dřeva, pak měl bys rozhodně zkusit tuto hru. Jinak měl bys lépe jít a hrát slušné dobrodružství místo toho.

Hra bude žádat vás o ochranu proti kopírování. Odpovědi jsou v něco navíc, ale několik chybět. Jen pokračovat v restartování hra do té doby, než to žádá vás o jeden vy máte odpověď.


Rok vydaní: 1992

Vydali: Gremlin Ireland

Obrazek:Plan 9 from Outer Space - stáhnout

13xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo