Alien Incident
Alien Incident - náhled

Cizí incident je podivné 2D dobrodružství science fiction které všechny věků budou vychutnávat. Hádanky nejsou obtížné nebo nelogický, hr

...

Peter Pan and Robin Hood Fairy Tale Factory Recenze

Recenze | Screeny


Zpět v 80s mít tiskárnu nebyla něco každý člověk mohl chlubit se a být schopen tisknout v barvě doma opravdu byla něco. V té době to byl také jakýsi prestižní věc být schopen tisknout vaše vlastní stranická pozvání, pohlednice a takové. A zvláštní druh programů se objevily na trhu který trval tento v považování a začalo dělání tiskacích utilit, kde vy byli schopni užívat pre - made populární znaky k tomu, aby udělal efektní výpis.

Petr Pan & Robin Hood pohádka Factory není tak docela počítačová hra, to je spíš tiskací utilita, ale to dělá mít nějaké přidané vlastnosti.

Vy dostanete jiné sady pozadí a jsou schopni umístit znaky v sobě. Bohužel některý ze znaků jsou moc velký a proto vždy není to jednoduché přidat je k požadované poloze.

Teď vy můžete tisknout pozadí se znaky (a nějaký výzvy nebo text v bublinkách) jak vy byste s normální tiskací utilitounebo vy můžete udělat několik scén a spojit je s příběhem, tak vy můžete vytvořit vaši vlastní málo počítačoví pohádkoví. To je jakýsi třesknutí nahoru kniha, kde scény vy vytvoříte třesknutí ven z textu vy jste psali. Znovu vy dostanete volbu aby tiskla celý příběh.

Jak titul navrhuje pozadí a znaky jsou vzaté z klasických historek Petra Pana a Robin Hooda. Teď jestli chcete udělat futuristickou pohádku vy jste nemající štěstí jak pozadí nevypadají cokoliv, jako je toto.

Program také uvádí řeč, jak vy můžete zkusit a dostat některý ze znaků aby řekly jednoduchý pár slov. Toto přijde vhod výkřikům během interaktivního příběhu (například, ve vzrušujícím bodu příběhu vy můžete vytáhnout křik dráteníka s obavou aby nastavila náladu).

Tak myslete si tento program bude vítaný dodatek k lidem s polo-vyvinutá představivost. Ti bez jednoho nebudou mít cokoli společného s tímto programem a ti s mnoha představivostí najde to příliš úzké. Ještě bez záruky pohled a mít vás prosit vytvořit vaši vlastní verzi těchto dvou klasických historek.


Rok vydaní: 1989

Vydali: Hi-Tech Expressions, Inc.

Obrazek:







Peter Pan and Robin Hood Fairy Tale Factory - stáhnout

11x



nejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo