Steg the Slug
Steg the Slug - náhled

Na první pohled tato hra nemuset se zdát jako cokoli zvláštní, ale věřit mi to je. Vy hrajete Steg střela který je opatrovnice dětí pro c

...

Peppers Adventures in Time Recenze

Recenze | Screeny


Pepper Pumpernickel je mladý zpravodaj-v-tréninku (čte: nepřístojný, nosatý dítě) a pyšný majitel pitbull s Groucho Marxovými obočími. Ona miluje učení nových věcí a dostávání naběračka na každém člověku a všechno, co ona setká se s (obvykle špionáží na lidech). Přesto ona je okouzlující a zábavný a nějak daří se dostat každého člověka na její stranu téměř ihned. Nicméně, ona dělá jeden osudný omyl: ona špehuje jejího zlého strýce, kdo bydlí v podkroví a pachtí se Science. (plechovka toto bylo ukradená z knihy C.S. Lewis? Tak to by zdálo se.) Her málo indiskrétnosti byla nešťastný, jak Uncle Fred zvažuje její nenapravitelný málo bradavice předně. Ve skutečnosti, Uncle Fred je zlý mrzout a přístěnek britský sympathiser (vzdech!) a šrafovaný zlý plán (budu se zmíní o tom, že on je zlo?) redukovat Benjamín Franklina k slabý, smutný, usmrkaný bokatý se žádným zájmem vůbec v, říká, účtující Leyden je v rozporu s elektřinou v bouřkách nebo postavit se králi Jiřímu III. Jakmile strýcův plán zahájí boje, ačkoli, kdo by měly propadnout jeho špinavé okno ale jeho odporná neteř a její shnilé štěně?

A cizí souvislost vede k náhodnému hurlingu Pepper a její trouby do Filadelfie minulosti. Ona nalézá k její hrůze , která těžce pracující průkopníci vzdali se denní dřiny a vzatý hrající Frisbee ve městě náměstí. Benjamín Franklin, mít distribuovaný manifest na Personal měkkosti, teď stravuje všechno jeho čas v hot - tub jeho vlastního designu, nesoucí korále lásky a paření jemně. To je až Pepper vyprostit jemu, vrásčité prsty a všechno, dokončit jeho slavný sebevražedný draka-létání experiment a obnovit historii. Proč čokoládový bonbon recept bonbon je zapojený já nemohu říct.

Pepper je hodnotný nástupce Sierrských ranných výchovy her - jako smíšená Mother husa, například - a mít vás šťastně znovu prožít vašeho dětství. To má spoustu legračních rysů aby držely děti jevící zájem: Chcete šokovat Ben Franklina s bleskem? Odpovězte celé kvizové otázky správně! To má přidanou námitku která, Vy byste ztratili, Velcí Británie bude stále vládnout Spojeným státům jak americká War Independence nikdy nebude stat se. (jak to je zřejmě nejvíce hrůzný výsledek nějaké /každé /žádné počítačové hry, přinejmenším podle Pepper, já jsem ujistil se selhat několikrát na účelu jen aby viděl britskou státní vlajku plout dolů za Bílým domem a mít Pepper sténat nešťastně abouthaving zpívat Boha šetřit královnu ve škole další den. Z nějakého důvodu, toto vzpružilo mě ohromně.)

A hezký rys této hry je bodové-a-kliknutí rozhraní, přesně jako Laura úklona 2 ale bez celé krve. Dokonce pes má jeho vlastní inventář, třebaže toto výhradně se skládá z jednoho objektu on může nést v jeho ústech a nějakých blechách. Ve skutečnosti, nejlepší část všeho hraje části hry jak Pepper- ovo hrůzostrašný, hihňající se pes. Jeho jméno je tonická křeč čelistních svalů (které je jen moc tajný způsob volání něho Rusty, předpokládá, že) a on je přímo divoké. On může žvýkat skrz téměř cokoli, možná protože on má zuby jako žralok, a toto zahrnuje kotníky nějaké /každé /žádné krysy-stála před stoupenci on může setkat se s. On bojí se dočista nic, kromě možná koupele bubliny.

Hráč je poskytnutý s pravdivou knoflíkovou ikonou ve druhém jednání, které může být odkliknuté na různých lidech a věci aby zjistily zda oni jsou pravdivý odraz doby nebo jen smyšlenky programátorů- ův vynervovaných představivostí. Nějaké moc svévolné objekty mají veselé komentáře napojené na je, a tam je hodně výklad o zvycích a užíváních doby, která je vynikající pro děti kteří jsou dozví se o americké historii. Podařilo se mi cestovat ochranu proti kopírování (otázky na Benův život a schematický pro Leydenovu sklenici) většinou hádáním.Já jsem byl našel také zábavné velikonoční vejce o v půli cesty skrz hru kdy já jsem klikl na ciferník sejfu a jsem vyletěl z práce do DOS kvůli - ův z kliek ' chyby. Já ne - jsem nešetřil pro docela chvíle (tak je varovaná, vyhnout se proklínání), ale naštěstí nemusí vrátit se a začít celou cestu ze začátku - můžete si vybrat které akt aby začal v, a hra laskavě poskytne vám položky ve vašich inventoryfrom předchozích jednáních že vy budete potřebovat. A jestli vy daříte se být zachycen zlými stoupenci, nikdy nebojí se: tam je zkouška znovu volba který nechá vás opakovat poslední scénu.

Hodnocení

já dám této hře 3.5 - zatímco to je na žádný způsob také-koncipovaný jak pátrání po Cetusovi, to je exponenciálně lépe než Mixed - Up pohádky.

Část Sierra Discoverů sérií


Rok vydaní: 1993

Vydali: Sierra On-Line, Inc.

Obrazek:Peppers Adventures in Time - stáhnout

13xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo