Alone in the Dark
Alone in the Dark - náhled

Alone in the Dark je hororová akční adventura. Je to první díl této série od ne tolik známé firmy Infrogrames.

...

Panzer General Recenze

Recenze | Screeny


Obrněný vůz Všeobecný, první SSI'S Všeobecných her, byla opravdu fantastická hra kdy to vyšlo v roce 1994. To kombinovalo skalní strategické hry s lehčí, ale nereálný , vytvářející směs o nich která byla dokonalá pro oba veteráni a začátečníci. Hra stala se světlý, ale realistický s grafickým rozhraním které bylo dost dobré pro příležitostného hráče. Ironie je že to přineslo skoro nic opravdu nový pro svět kola hraných strategií, ale to byly tak dobře udělaný a staly se tak slavný, že jestli někdo zmiňuje se o žánru, většina lidí odpoví stratéga obrněného vozu.

Jak jméno říká, to je nastavený ve WWII, a nechá vás přikázat obrovské bitvy jak generál. Kdy vy začnete, budete mít volbu k buď zábavným kampaním nebo individuálním misím. Já bych silně bych doporučoval vás hrát ačkoli volební mód hry, která je lepší než hrající sólových scénářů. Tímto způsobem budete muset bojovat s vaším průchodem jinými mapami, kde cíl bude aby vybojoval strategická lokality (města, letiště nebo další důležité objekty) v pevném množství okruhů. Tam jsou 3 druhy výsledku pro každou misi: 2 druhy vítězství, hlavní (jestli dokončený v menších okruzích) a menší, (tyto jsou také přítomen v individuálních misích, ale má malou důležitost tam) a porážku. Jestli vy vyhrajete misi s hlavním vítězstvím, vy přeskočíte nějaké tvrdé mise, dostat snadnější misi nebo dostat jeden vy byste ne jinak, od misijního stromu je docela komplex. I když vy jste poražen, vy můžete využívat, ale to bude pilněji a pilněji točit válku. Další hezký aspekt kampaně je, že můžete nést nějaký z vašich jednotek s vámi k další misi, která umožní vám vytvořit optimální bojovou skupinu.

Zvuky a hudba jsou docela dobrá a grafika jsou trochu funkční ve srovnání s dalšími hrami žánru. Pozadí jsou ruka tažený a jednotky jsou animované. Uživatelské rozhraní je podobný jeden v pozdějších částech sérií, a je účinný a snadno použitelný.

Tak, pokud se vám líbí strategické hry, ale jsou trochu v obavách z těch skalní dívající se , zkusí to a vy budete přemožený tímto snadný aby hráli ale velice komplex a moc realistická hra. Ale být varovaný, hra bude trvat dlouho aby tloukla.

Část pětihvězdičkového sérií


Rok vydaní: 1994

Vydali: Strategic Simulations, Inc.

Obrazek:Panzer General - stáhnout

31xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo