Centipede
Centipede - náhled

Another klasika která hit stroje arkády na začátku 80- ovo. A moc stará hra takto měla jednoduchou hru, žádný hloubka vůbec, jen opakovan

...

Pacmania Recenze

Recenze | Screeny


Dostaly oldskool IBM PC nebo kompatibilní? Chtít nějakou veselou zábavu? Eeeeexcellent. Nezapomenout Pacman? Dobře, dnes, my přineseme vám Pacmania, další jeden z těch we - would - never-dream-of-cloning-that-other-popular-game-games.

Ve skutečnosti, Pacmania jde dost blízký, jestliže ne nejbližší, originálu. Vy můžete vidět to jak přístav k IBM PC architektura. Vy víte, že, CGA grafiku, PC diskutující zvuky, všechen ten materiál který dělá nějaký /každý /žádný hru zvuk a dívat se otravný. A tichý, vy budete chtít hrát to stále znovu.

Grafika a zvuk Pacmania jsou, jak zmíněný, věci, které mohli by udělat Pacmania otravný. Oni nejsou ani ne dobrý nebo cokoli, oni jsou jen přitažliví. A to je vše mohl bys očekávat od hry z toho doba.

Hra Pacmania opravdu dohání zbytek toho. Pacman je, byl, a vždy bude jedním z nejvíce-těšil se z, většiny-připomenutý, a většina urostlých her všech dob. To je jen veselá zábava. Ovládací prvky nemohly být snadnější, cíl je tak jednoduchý jak mohlo by to být, a to je jen veselá zábava. Potřebovat já říkám více?

4 z 5 bodů. Kvůli těm zatraceně otravný cinká hru hraje kdy vy zemřete a tak podobně. Vy víte co pravděpodobně já mám na mysli, v každém případě.


Rok vydaní: 1990

Vydali: Sophisticated Software Systems

Obrazek:Pacmania - stáhnout

15xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo