Champion of the Raj
Champion of the Raj - náhled

Šampión panství je strategická hra sada v devatenácté-staletý Indii, během času kdy země byla řízená několika jinými oblastními a zahrani

...

Operation Europe - Path to Victory 1939-45 Recenze

Recenze | Screeny


Chcete-li, aby vaše strategické hry být tak realistické jak je to možné, pak operační Evropa je váš šálek čaje. Hra umísťuje vás jak generál ve druhé světové válce, pracování také pro osu nebo spojence. A v pravdivém KOEI duchovi, můžete si vybrat hrát jedné z mnoha jiných scénářů.

Bitvy jsou hlavní ohnisko této hry, tak většina hry bude se konat na bojištích. Pro udělat bitvy jak živoucí jak je to možné, vy budete zodpovědní za kompletní válku-sílu, včetně vzduchu-podpory, výsadkářů, tanků, inženýrů, zvláštních jednotek, zásobovacích nákladních vozů a mnohem víc. Nás všech vaše jednotky k nejlepší jejich úsilí je klíč k úspěchu. Každá jednotka je zvláštní a slouží účelu. Výsadkáři, například, jsou dokonalí pro posílající hluboký za nepřátelskými linkami, a zvláštní jednotky jsou užíván pro provádět špionáž a sabotovat nepřítele. Nicméně, nejdůležitější jednotky jsou zásobovací nákladní vozy. Tyto jednotky nesou střelivo, palivo a jídlo, něco každé jednotkové potřeby. Vždy zálohovat vaše první sledy s dodávkami, nením tam nic horší než být snadné cíle na bojišti bez paliva a střeliva. Potom co vy zachytíte město, to bude produkovat nové dodávky pro vás, tak měl bys vždy zvednout čerstvé dodávky kdykoli vy můžete.

Kdykoli vy provozujete boj, nové okno objeví se. To může být obtížný aby řeklo malé pixelated jednotky odděleně na začátku, ale vy brzo zvyknete si na to. Co je dost unikát je jak bitvy jsou vykonané. Každá bitva trvá 10 otočení, a aby mohla proviant dále na mapě, vy budete potřebovat k buď zabít nepřítele nebo vést ho bojiště. Jinak to je deklarovaný pat. Také útočník dostává první 5 otočení sobě (znázorňuje prvek překvapení), a by měla užívat tyto otočení aby zničila jak jen to bude možné.

A v případě, že všechno vyhazuje ve vaší tváři, vy můžete vždy volat HQ pro výztuhy a nové dodávky. Mléko HQ pro všechny má to cenu. Vy nemůžete nikdy nemít příliš mnoho vojáků a vybavení.

Grafika a hudba je prostě úžasný. To je fantastický drahokam se žádnými stinnými stránkami.

Hra podporuje určený pro více hráčů až do 2 hráčů.


Rok vydaní: 1994

Vydali: KOEI Co., Ltd.

Obrazek:Operation Europe - Path to Victory 1939-45 - stáhnout

15xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo