Champion of the Raj
Champion of the Raj - náhled

Šampión panství je strategická hra sada v devatenácté-staletý Indii, během času kdy země byla řízená několika jinými oblastními a zahrani

...

One Must Fall 2097 Recenze

Recenze | Screeny


One muset padat je klasický příklad polovinydevatenácti beat'em nahoru! Jeho jednoduchý, postit se odměřený a návykový. S jednu výjimkou ačkoli, tento ve skutečnosti má nějaký druh spiknutí, a dost detailní a zajímavý mistrovský mód.

Nechává pokrýt skutečné spiknutí. Nicméně slabý to je, jeho ještě tam tak nemůže to být zanedbaný! Rok je, zřejmě, 2097 a svět je ovládaný velkou společností nazvanou WAR ( World aeronautika a robotika Corp.). Lidé právě začali kolonizující nov nazvaný Ganymédes, a WAR organizuje boje arény obrovských 90 - foot robotů které jsou řízené lidmi. Kdokoli poráží všechny další uchazeče se stanou vládcem Ganymédes!

Tam jsou 11 roboty aby zvolily. Každý má předdeklarovanou sadu standardních bot a úderů, a 3 jedinečné pohyby. Víc než dost držet vás jste bavili. Vy začnete hru s dost slabým robotem, a budete muset zlepšit jeho schopnosti, stejně jako vaše znakovy atributy jako jsou rychlost, síly a životní síly. Peníze budou pocházet z bití vašich oponentů. Kdy vy sbíráte dost, vy budete schopen koupit lépe a pokročilejší roboty. Budete muset volit moudře mezi nákupem upgrade pro vašeho robotanebo průprava pro sebe protože vy budete uvolněné robot upgrade jak vy koupíte nové roboty.

Tam jsou různé turnaje aby zapsaly , a vy dostanete oponenty jiné potíže na každém. Tam jsou 5 mapy úhrnem, a novota v sobě je skutečnost, že oni jsou interaktivní. Na nějakých mapách, stíhačích přijede útok dolů oblohy a vyprazdňování jejich kuličkové okruhy na vás, zatímco na jiní, obrovské špice vyjdou ze zdí a klepat, že vy zemi. Toto také dělá hru víc vyzývavá a zajímavá. Skrz championsip, vy se setkáte s jedinečnými oponenty, a učit se / dozvědět se jedinečné zvláštní pohyby a roboty které nemohou být nalezené v jednotlivém hráčském módu. Samozřejmě, mistrovský mód může být ušetřený.

Grafický aspekt hry je moc důležitý také. Animace je jako po másle, a každý robot je tažený s neuvěřitelnou pozorností detailu. Mapy jsou také tažené moc hezky a hodit se atmosféře jako oni mají. Hudba je moc přitažlivý a podnětný. To zvyšuje hru dokonce ještě dál. Pokud jde o zvukové efekty, oni jsou nic zvláštního. Jen hodně ofiny a zvuky.

Celkový OMF uspěl extrémně dobře v jaké to byl určený pro - jeho moc návykový, zajímavý a snadný aby učilo se / dozvědělo se. Nicméně, protože ze všech něco navíc a tajemství, to bude držet vás rušný pro mnohem delší než by sis jste mohli jste mysleli. A konečná nezbytnost pro každého fanouška žánru!

V následech vy můžete najít první muset podzimní beta verzi programu (nebo demonstrační verzi), která nebyla nikdy uvolněná pro veřejnost jak kompletní hra. To není opravdu zvláštní a to nemá související k 2097, ale to je dobré ví kde to všechno začalo. Tam je jen jedno pozadí a dva hráči, ne singleplayer, a série zvláštních pohybů které budete muset najít hraním hry. Navzdory to je skromné rysy, neváhají zkusit to, protože určený pro více hráčů je opravdu veselá zábava při hraje v stejné klávesnici.


Rok vydaní: 1994

Vydali: Diversions Entertainment

Obrazek:One Must Fall 2097 - stáhnout

15xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo