Jazz Jackrabbit Holiday Hare 1995
Jazz Jackrabbit Holiday Hare 1995 - náhled

Džezový Jackrabbit pravděpodobně je jedním z nejlepších skokových-and - run platformních her vůbec kdy udělaný, dokonce dnešními standard

...

Ogre Recenze

Recenze | Screeny


V blízké budoucnosti, lidskost vytvořila poslední zbraně ničení: tanky OGRE. Tyto masivní behemot jsou téměř nezadržitelní, s dost obrněných jednotek aby byl téměř nepřipouštějící všechno bez nukleárních zbraní, stejně jako dost palebné síly aby vymazala celou pěší divizi bezmocně. Navíc, oni jsou cítící, schopný myšlení a úvaha pro sebe.

Vaše mise: zastavte jeden z těchto tanků OGRE předtím, než to ničí vaše velitelské stanoviště.

Strašidlo je založen na stolní hře stejného jména, což dělá znalá palubní herní pravidla prospěšná, a je nastavený v blízké-budoucí vědecké-fikci Zemi. Použití vícenásobných jednotek aby udělaly jeden kombinovaly útok proti OGRE je požadovaný aby mohl zastavit to.

Grafika jsou jednoduché symboly a barvy, většinou černobílý, postavit na hexadecimální mřížku.

Zvuk se skládá z jednoduchých PC-SPEAKER hluků: pípnutí a značky aby představovaly útoky, hity, a vynechaná místa. Jediná hudba je v úvodu a ukončení, kdy buď OGRE nebo velitelské stanoviště je zničené. Zvukové efekty dalších kloní se otravný, a není žádný způsob vypnout je.

Hra je řízený spolu s myší, použitím kliknutí, držení, a vlečení systému pro všechny objednávky. Vy kliknete na něco, držet dole levou klávesu myši, a táhnout kurzor ke kde chcete jednotku aby pohybovala nebo co vy chcete napadnout.

Vy můžete hrát buď pro jednoho hráče nebo s přítelem. Pro jednoho hráče dá vás do kontroly nad jednotkami obranou velitelského stanoviště zatímco řízení pomocí počítače OGRE. Jestli vy hrajete dva-hráčský, jeden hráč ovládá obranu síly, a další ovládací prvky OGRE.

Jak obhájce, vy umístíte vaše jednotky, krátery, a suť (reprezentovaný černými hexadecimálními stranami) nicméně vy chcete na mapě. Jednou obhájce je skončené umístění jeho jednotek, vybraný "hrát hru" z menu, a OGRE je umístěné podél spodní části mapy.

Strašidlo může být hraný za méně než třicet minut za hru. Replayability je spíše omezený, od té doby, co vy jsou jen schopni měnit počet jednotek vy umístíte, kde a kolik kráterů tam jsou, a zda vy bojujete proti Mark 3 (snadný) nebo Mark 5 (tvrdé) OGRE.

To je jednoduchá hra vy můžete hrát rychle. To je nejlepší hraný jednou za čas namísto opětovně po dobu několika hodin, jak toto vyhoří nějaký /každý /žádný požitek vy možná máte pro to.Strašidlo bylo víc reklamy aby zvýšila prodeje strašidla a GEV linií stolních her a miniatur než zábavné hry pro jeho vlastní příčinu.


Rok vydaní: 1986

Vydali: ORIGIN Systems, Inc.

Obrazek:Ogre - stáhnout

8xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo