Fox Ranger
Fox Ranger - náhled

Fox Ranger je strana rolování vesmírný střelec. To sdělení mohlo rekapitulovat celou hru. Já není nikdy ve skutečnosti viděl hru tak bez

...

Nascar Racing Recenze

Recenze | Screeny


Zastavení mě začátek mimo rčením které Nascar Racing je typická závodění hra, ale extrémně detailní. To může být zákaznicky přizpůsobený soupravě oba amatéru a tvrdému fanouškovi, libovolný se hodí Vám více. Jestli vy hrajete si se strojovými vazbami vy můžete mít příjemný pohon kolem obvodu, ale jestli vy vypnete pomůcky pro řidiče, zapnout poškození a rozhodnout se nastavit vaše auto ručně, všechny peklo uteče :) tam jsou dva zábavné režimy. První je jednotlivý závodní mód kde vy můžete zdokonalit vaše schopnosti a zjistit nejlepší automobilová nastavení pro všechny dráhy (a tam jsou hezkých pár). Kdy vy cítíte připravený, vy můžete vstoupit do mistrovského módu a závodu o prvotřídním titulu. Před každým závodem vy můžete nastavit různé aspekty vašeho auta v rozsahu od pneumatik zastavení, palivu, aerodynamice a tak dále. Jak malá prémie pro pravdivé Nascar milence, tam je zvláštní automobilový natěračská dílna (separátní program) v kterém vy můžete navrhovat vaše auto vaší zálibě. Natěračská dílna je moc detailní a vy můžete dokonce importovat vaše vlastní loga tak to může poskytovat celkem hodně veselé zábavy. Pravidla a herní taktiky odrážejí ti skutečný Nascar tak já nebudu nebudu zacházet do podrobností s tím. Pokud jde o grafiku, tam jsou dva režimy - vysoká a nízká kvalita. Mód vysoké kvality nabízí ostrému 640x480 SVGA módu který je moc dost. Samozřejmě, jestli vy plánujete běh tohoto módu na cokoli pomalejší než Pentiumův 200MMX, zapomene na to :) If to je případ, budete muset souhlasit se standardním 320x240 VGA módem který běžel hladce dokonce na můj Pentium75. Zvuky a hudba je dost chladná a já doporučuji, abyste hráli hru v DOS módu tak vy můžete slyšet je jak hra bude dost tupý bez zvuků duněného motoru a narážení. Dohromady, Nascar Racing je jeden z prvních detailních Nascar her a měl by být respektovaný pro to fakt sám. Vyzkoušejte to!

Hra JE SLUČITELNÁ S DosBox, ale vy budete potřebovat monstrum počítače (něco podle plánu dvojité xeon pentium konfigurace) spustit to hladce tak já rozhodně doporučuji bootování počítač v DOS módu.


Rok vydaní: 1994

Vydali: Papyrus Design Group, Inc.

Obrazek:Nascar Racing - stáhnout

21xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo