Gloriana
Gloriana - náhled

V středním 16. století ohromná královna byla věnovala na trůnu Anglie. Elisabeth 1. vzala cestu, která udělala její království jedno z ne

...

Motocross (aka Suzukis RM250 Motocross) Recenze

Recenze | Screeny


Dynamix udělal moc pevnou motokrosovou hru která nicméně vypadá jako jednu velkou reklamu pro Suzukia (po tom všem, alternativní herní titul je Suzukiův 250PM motokros). Ještě tam není na tom nic špatného, ale proto vy uvidíte kromě Dynamix a Gamestar loga) mnoho Suzukiových loga všude po hře.

Ale hra sám je, již jak jsem byl řekl moc pevný. Grafika jsou prostě vynikající, zvažující rok vydání (1989). Grafika jsou barevná, hladký a často vy dostanete obrazovku v obrazovce popisující akci (jako močůvka motoru a restartování to). OK, zvuky jsou méně působivý, ale oni udělají dost dobře, nedělat vás zoufale se dívat pro výkonovou klávesu na vašich reproduktorech zatímco vy hrajete. Ovládací prvky jsou trochu klamavé ačkoli. Já jsem mohl jen hrát hru s ovládací pákou, tak jestli nemáte jeden, já nevím, jak pomoct vám. Myslím si tam by jsem měl být cesta, ale já připouštím, já nemám obtěžovaný abyste zjistili, od té doby, co já jsem nemusel (mít ovládací páku, bude mít radostný s tyčí).

A a co hra?

Ano, to je typická závodění hra, s jinými úrovněmi potíže, další řidiči, cvičné volby, konkurenční, pokus o dostat titul nakonec... ale to není všechno o řízení. Před závoděním vy dostanete se do vidět kurs a vy můžete nastavit několik věcí na vašem kole. Vy můžete nastavit vidličky, huštění pneumatiky a tak dále Pak to jede do zbaví se tvrdý, s mnoha sněhovými boulemi na cestě a mnoho skoků před vámi. Ověřte si, zda vy jste laskaví k vašemu kolenebo to nechá tě dolů kdy vy nejméně očekáváte to.

Všechno ve všech hře cítí se jako to je přechod mezi pouličním Rodem, senzačním automobilovým závodním vozem, 4X4 Off - Road závoděním a Grandu Prix 500 II. Není třeba říkat, já doporučuji všechny zmíněné hry také.


Rok vydaní: 1989

Vydali: Dynamix

Obrazek:Motocross (aka Suzukis RM250 Motocross) - stáhnout

10xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo