Player Manager 2
Player Manager 2 - náhled

Hráčský manažer 2 bylo udělané v roce 1995 společností nazvanou Anco, společnost která udělala velmi dobré sportovní hry jako vykopnout 9

...

Moonstone - A Hard Days Knight Recenze

Recenze | Screeny


Měsíční kámen je jeden z těch věčných favoritů. I když hra skončila 12 let starý, to nemá letitý jediný den z hlediska veselé zábavy, návykový a hra!

Důvodem proč já říkám to je jednoduchý...Nikdy jsem nebyl neslyšel této hry, natož hraný to, do několik dnů zpět kdy nějaký přátelé z mých a já jsem mluvil o staré klasice (v práci). Oba dva pochválil tuto hru, a tak já jsem rozhodl se najít to já sám a vyzkouší to. Dobře... Já jsem dělal právě to a nyní já jsem hákovitý! Hra je vynikající v každém aspektu! Většina grafiky jsou ruka tažený a zvuk je děsivý. Pohled na screenshot doprava, a vy uvidíte přesně co já mám na mysli.

Příběh v hře je jednoduchý. Vy jste jedním ze čtyř rytířstev svolaných silná druidských. Váš úkol je aby prozkoumal mapu a lokalizovat měsíční kámen, jen pro měsíční kámen může chránit osud této země. Aby mohl uspět v tomto hrdinském činu, vy budete potřebovat celou pomoc vy můžete dostat od světa je nebezpečné místo k toulat se v. Monstra skrývají se v každém možnosti místě oni mohou cpát jejich těla do zatímco červení vojáci a loupežníci udělají jejich nejlepší zabít vás v každé šanci, kterou oni dostanou. Krev bude téct, krev bude drmolit, a hlavy budou válet... Doufejme ne váš. Pro držet vaši hlavu na vašich ramenech skrz hru, měl bys navštívit města často a koupit moc potřebných dodávek, jako obrnění a zbraně. Vy můžete také zvýšit vaše bojující schopnosti. Toto aspekt hry udělá to více hrající hry role než něco jiného. Vy získáte zkušenost z vašich bojů, vy vyvíjíte lepší, jdete kdekoli vy chcete a setkat se zajímavými lidmi... to potřeba aby zabila vás, ale oni jsou zajímaví přesto!

Jestli hra má nějaké pokles-strany vůbec to je nedostatek chránit možnost. Hra dokonce nemá heslo nebo kód můžete psát aby začali od předchozího scénáře. Ale pak znovu, legrační kousek v této hře je obchází zabíjející věci. Něco vy můžete dělat z každého umístění.

Pro počítat to všechno... Jestli vy jste hráli tuto hru předtím, vy víte, jak ohromný to je! A jestli vy nemáte to je vaše šance! Věřte mi... vy WILL dostanete hákovitý k této masivní hře!


Rok vydaní: 1992

Vydali: Mindscape Inc.

Obrazek:Moonstone - A Hard Days Knight - stáhnout

9xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo