Archon Ultra
Archon Ultra - náhled

Archon Ultra činí si nárok na působivý rodokmen. Originální Archon tým; Jon Freeman, Anne Westfall a Paul Reiche III opětovně spojený a p

...

Millenium - Return to Earth Recenze

Recenze | Screeny


Millennium 2200 je otočení založená po-apokalyptické hře sadě v sluneční soustavě. Lidi Země byla vyčerpaní v srážce meteoru, a jen hrst lidí je naživu, mít byla ušetřené smrt žití na vědeckých základnách na měsíci a Mars. Jak velitel Měsíce zakládá, musíte zkusit najít způsob jak držet vaše lidi na živu a obnovit lidskost do Země a také kolonizovat planety a měsíce sluneční soustavy. Ve vaší cestě je velitel kazí základnu.

V Millennium 2200, vy přikážete šest klíčových oblastí základních pro vývoj základen Měsíce: životní podpora, energie, zkoumá, dolování, obrany, a produkce. Energie je nezbytný pro další pět oblastí, při dolování dává minerály užívaný pro produkování lodí, technologie, a obrany. Životní podpora se odkazuje na vaše základní obyvatelstvo, a dodá že potřebná posádka dostane z tohoto. Výzkum a obrana jsou sebevysvětlující.

Měsíc může jen nabízet tolik druhů materiálu v tolika množstvích, tak musíte najít další zdroje minerálů jinde. Toto může být udělaný posíláním Grazer - class lodí k asteroidnímu pasu aby skenoval pro a sbírat užitkové minerálynebo kolonizujícími planetami nebo jejich hlavními měsíci které obsahují ty minerály. Pozdější je víc time - a náročný na zdroje, jak vy potřebujete aby konstruovali základ kolonie aby poslala k měsíci nebo planetě, a potom poslat Carrack - class loď k nové kolonii aby zvedla minerály těžené tam a dodat je k Měsíci.

Před kolonizujícím planetou nebo měsícem, musíte první zkoumat to mít sondování přistane na to a potom objednávání vašich vědců studuje data a říct vám zda má to cenu kolonizující. Jakmile vy nakonec se daříte kolonizovat planetu nebo měsíc, také budete muset poslat výkonovým generátorům a bojovníkům, jak kolonie nemohou produkovat cokoli sami, a základní výkonový generátor oni začínají s nedovolí jim dolovat. Také, v závislosti na atmosféře kolonie, obyvatelé kolonie mohou mutovat do jiných forem. Kyslíková a prázdná atmosféry nezpůsobí změny, ale Nitrogenic nebo sírové atmosféry bude. Vzhled vašich obyvatelů kolonií jsou ukázaný.

Jak předtím zmíněný, lidi kazí nemá rád vy, a oni budou často poslat bojovníky aby zaútočili na Měsíc a vaše kolonie. Jestli vy jste vybudovali bojovníky vaše vlastní, vy můžete osobně odrazit Martians. Bojová sekvence je moc zklamání, a zahrnujete, že vás posun nitkových křížů s vaší myší přes osamělý 3D objekt a střílení to. Tyto závazky jen vezmou několik sekund, a střílení jeden objekt je nějak dost, aby zničil všechny útočníky.

Tam není moc jiný do Millennium 2200 jiných než kolonizujících planet a měsíců a starající se mimo Martians. Jediné skutečné plánování potřebný v hře je kdy spustit kosmickou loď, jak oběžné dráhy planet a měsíce určí jak dlouho to bere pro loď aby dosáhla jeho cíle.

Grafika není marná (třebaže Jupiter se zelená z nějakého důvodu), nicméně zvukové efekty jsou omezené na zvláštní MIDI pípnutí a opilá. Tam není žádná také hudba v hře.


Rok vydaní: 1991

Vydali: Paragon Software Corporation

Obrazek:Millenium - Return to Earth - stáhnout

10xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo