Super Tetris
Super Tetris - náhled

My všichni známe klasickou tetris hru. Extra tetris je velmi podobný tomu. Kromě této verze upgradovala hru a dala tomu nějakou další akc

...

Mario Brothers VGA Recenze

Recenze | Screeny


Nějak já neznám každou kdo ne miluje toto málo hocha knírku se zábavným oblekem a čepicí. On vždy byl součástí našich životů, počasí, které my jsme absolutní šílenci hraní nebo jen příležitostné -hra-zde-a-tam-typ.

Jeden z jeho první určený pro více hráčů dobrodružství je tento, extra Mario Brothers. Vyznačuje se Mariova bratra, Luigia, stejně rozkošného. Společně oni musí porazit zlé hrdličky a dosáhnout posledního stupně. Zvuky nudné? To je to, co myslel jsem si, také. Ale to je ve skutečnosti docela hezká hra a konečná klasika.

Hra je jednoduchá, ještě veselá zábava. Jak poukazoval na dříve, hrdličky musí být zničený. Vy nemůžete skočit na vrch jich, tak vy musíte udělat to z pod. Jak, já ne- neřeknu vám - vyřešit to sebe! Další důležitá věc je "POW" knoflík. Jen tiskne to. Vy uvidíte co se stane!

Graphics v této hře jsou jednoduší, ještě poněkud barevný, právě tak vy byste očekávali to z jednoho z dřívějších VGA-COMPATIBLE her. To má jen 16 barvy, přece však hezkou atmosféru. Myslete Commander Keen například. Jestli vy nepotřebujete plné 256 barvy nebo ještě víc, to je vaše hra.

Ovládací prvky nemohly být snadnější, a to je také kde hra dostává své body: Vy můžete volně nastavit klíče pro levou stranu, právo, a skok, každému individuálnímu hráči. A ovládací prvky nejsou všechno že můžete nastavit.

Zvuk je trochu obtížný pro PC diskutující hnaná hra, přece však, to daří se produkovat docela přitažlivé zvuky kdy vy skočíte, uhodit do hrdličkynebo cokoliv. Tam je, nicméně žádná hudba vůbec v této hře, tak to může být malé vrtání po chvilce.

Na závěr, já mohu jen doporučovat tuto hru komukoliv kdo není nudný 16 barvami a PC diskutujícími zvuky. Ještě, to je ohromná klasika který je rozhodně mající cenu vyzkoušení. Já dokonce říkám vy musíte hrát to jednou ve vašem životě, jinak vy ztratíte nějaké ohromné Oldschool hraní. 4 body ode mne!


Rok vydaní: 1992

Vydali: Software Toolworks, Inc., The

Obrazek:Mario Brothers VGA - stáhnout

13xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo