Pushover
Pushover - náhled

Žádný protivník je moc rozkošný a chytrý málo hry. Vy jste mravenec, a vaše poslání je chránit Colin Curly- ovo trylkuje (lehké jídlo). C

...

Fields of Glory Recenze

Recenze | Screeny


Toto musí být jedním z nejvíce detailní historické strategické hry vůbec kdy udělané. To je založen na historických bitvách bojovaly Napoleonem Bonaparteem a jeho armádami, včetně slavné bitvy u Waterloo. Někteří z by sis mohl myslet znáte všechno tam je aby věděl o těchto bitvách, ale vy brzo budete učit se / dozvědět se vy jen znáte špičku ledovce. Hra dodává vy s rozsáhlou informací o každém typu jednotky, formace a zbraně, a základ pro každá osoba, které se to týká, popisující jejich jméno, rodinné svazky, hodnost, věk, zkušenost a další. Historický aspekt hry je opravdu velkolepý. Toto hra sám poslouží vám dost materiálu aby dokončil doktorát na Napoleonu a jeho válečnictví!

Microprose má spolu --ovládaný s mnoha historiky a experty k tomu, aby udělal pole Glory jak realistický jak je to možné. Můžete si vybrat hrát buď Napoleon samotnou nebo jeho opozici. Cíl v hře je, samozřejmě, rozdrtit vaše nepřátele a vyprovodit je hnané bojiště, při minimalizaci vašich vlastních ztrátách. Toto se může zdát snadný dost, ale vy brzo dozvíte se, že to je snadnější říkal než dělaný. Po bitvě skončí , že vy vidíte nějaké statistiky a dostat vaše skóre.

Vy máte tři druhy jednotek; Dělostřelectvo (děla), kavalérie (jezdci) a pěší pluk (vojáci). Někteří z můžete být obeznámený s těmito druhy jednotek z takových her jak civilizace a jiní v žánru, a proto vědět , že rozdíl mezi porážkou a vítězství je použít korekční jednotka proti nepříteli (například, excelagainst pěšímu pluku kavalérie).

Tam jsou četné formace v hře, a útok jezdectva mohou být snadno poražený použitím správné formace, tak nevezme cokoli pro udělený.

Hra může být ve srovnání s hrou šachy. Pro každý útok tam je protiútok. Pro každý kus ztracený na bojiště, další získává nadřazenou pozici. Na tom nezáleží kolik ještě jednotek, které vy máte než váš oponent. Jestli opozice ví všechny schopnosti z jeho jednotek, on vyhraje.

Musím také říct, že strategické hry to není můj vkus, ale myslím si, že ti, kdo mají rádi žánr nebude zklamaný tímto hrou.

My jsme změnili archiv k předinstalační ten, který je ve shodě s tím, jak my hostí naše další hry. Můžete změnit nyní jazyk v nastavení.exe anglickému, Francouz nebo Němci. Nejste šťastní lidi.


Rok vydaní: 1993

Vydali: MicroProse Software, Inc.

Obrazek:Fields of Glory - stáhnout

21xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo