Hero Quest
Hero Quest - náhled

Já pamatuji si Vánoce kdy já jsem byl jen dítě. My jsme navštívili nějakého přítele mé maminky a jsme rozhodli se slavit společně také. S

...

Emerald Hunt Recenze

Recenze | Screeny


Emerald Hunt je podobný v stylu úprku balvanu. To je jeden z těch her které je snadné učit se / dozvědět se, ale tvrdý aby zvládl.

Předmět této hry je aby sbíral tak mnoho smaragdů a diamantů jak je to možné bez umírání. Jednou vaše skóre dosahuje cíl obnášet vy pak přejdete k východu. Vy skórujete 1 bod pro smaragd a 5 body pro diamant.

Herní pole zahrnuje objekty které může padat jako jsou balvany) a explozivní objekty (jako jsou bomby). Diamanty mohou být rozdrcený pádem objektů. Oba smaragdy a diamanty mohou být zničený explozemi. Jestli příliš mnoho drahokamů je zničené, vy nebudete schopen dost udělat body aby vystoupily úroveň.

Emerald Hunt zahrnul rovné editora (BUILD.EXE) a editor skřítka (BUILDOBJ.EXE). Ušetřené hry a úrovně jsou ušetřené jak . soubory PIC. Všichni skřítci jsou nacpat do OBJECTS.DAT.

Originál se podařilo mi dostat mé ruce na měla nějaké bizarní zvyk skřítky. S trochu víc hledání se podařilo mi sehnat originálním skřítkům, stejně jako nějaký dost děsivý vesmírný založený . Já jsem zahrnul všechny soubory skřítka, ale standardy jsou aktuálně naložené. Jestli chcete experimentovat, kopírovat jeden z uživatelského souborů (OBJECTS_prostoru.DAT nebo OBJECTS_cizí.DAT) přes vrchol OBJEKTŮ.DAT.

Originály jsou obsažené jak OBJECTS_originální.DAT.

Toto hra běžela pokutu s DOSBOX standardy pro mě, pod oběma Windows 7 a Mac OSX.

Následujte DOSBOX instrukce v: http://www.dosbox.com/wiki/Basic_sada...tion__DosBox Once vhodného adresáře je namontovaný a plul , jednoduše běží HUNT.EXE.


Rok vydaní: 1990

Vydali: Scott Powell

Obrazek:Emerald Hunt - stáhnout

13xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo