Total Eclipse
Total Eclipse - náhled

Vy jste archeologický, kdo objevili strašný prokletí Hahmid III. Kurs říká, že jakmile Slunce je černěný a ne déle zářit na chrámu Raa, c

...

Elite Recenze

Recenze | Screeny


Kdy tato hra vyšla (původně na BBC počítačích v roce 1983) počítačový lovecký motiv byl moc klid. Hry které vládly průmyslu byl platformní a počítačové hry, většina z nich repliky Pac - Man, vesmírným Invaders nebo Jete - Set Willy. Elita přišla podél měnit všechno co. Představte si, v tom éra počítačovýchher, co to určený pro hra aby byl tak komplex.

Scénář hry je docela jednoduchý. Vy jste vesmírný obchodník s malou lodí, a váš hlavní úkol (přinejmenším kdy vy začnete hru) je dopravnímu nákladu mezi planetami. To je kde věci dostat komplikované. Hra má doslova stovky, jestliže ne tisíce, planet aby prozkoumaly, a každý jeden z nich je jedinečný. Tam jsou obojí technologicky-pokročilé planety (vyrábějící hi - tech lodní náklady) a primitivní planety (většina těchto produkuje jen suroviny, pokud něco), a tak dále. Oni také mají politické systémy; někteří jsou demokratičtí a dovolit svobodný obchod, zatímco jiní mohou být víc nepřátelský a napadnout vy na pohledu.

Samozřejmě, v hrách, prostor není prázdný. Mnoho jiných závodů (a jejich lodě) existují v hře. Část z nich jsou pokojní, jiní nejsou. Na začátku hry to je obeznámený s vyhnout se boji s ostatními loděmi (od té doby, co vy může být zničený moc snadno), ale uvážit také že více peněz je získaný povoláním s nebezpečnými planetami. Například, planeta která má problém s piráty bude platit víc za dodaný náklad než pokojná planeta.

Vy můžete také rozhodnout se o tom, co vy dělat v hře. Vy můžete zůstat jednoduchého obchodníka nebo vy můžete být vesmírný pirát a krást náklad z dalších lodí (dávat si pozor na policii). Obousměrně, váš hlavní úkol je udělat více peněz a vydělávat více slávy. děláním peněz vy můžete vybavit vaší lodí s lepšími zbraněmi atd, a vyděláváním slávy vy pokroku v hodnosti. Nejvyšší hodnost vy můžete dosáhnout je "elitní" status, ale vy máte dlouhou cestu vpřed předtím než vy dospějete k hodnosti. V jistých bodech v hře, vy dostanete předurčené mise. Misijní druhy differ - jejich požadavky mohou být jednoduchý, jako transportující balíček z jednoho planety k dalšímu, nebo složitější, jako zabíjející jistý pirát, a tak dále.

Grafika v hře jsou primitivní dnešními standardy, ale oni udělají jejich práci. Lodě a kosmická stanice (kde vy dok pro naložení a vyložení náklad) je zobrazený s drátěnou- grafikou rámu, předchůdce k 3D. Barvy jsou velmi málo - tam jsou až CGA dovoluje!

Zvuk je také nic mimořádný. Zvuky v hře jsou jen "značky" a jediný hudba která může být slyšená v celé hře je na prvním obrazovce ( klasickém kusu, být víc přesná).

Navzdory chudé grafice a zvuku, hratelnost hry je enormní... Jen uvážit že tato hra vytvořila (v roce 1983!) "" žánr vesmírného výzkumu her. S výjimkou lepší grafiky, víc enormních galaxií, a více misí a nepřátel, všechny hry stejného žánru (jako hranice a korzár, a ještě víc moderní jeden) jsou založen na elitě. Každý kdo takto psát hry by měla hrát elitu, přinejmenším vidět kde to všechno začalo.

Jeden poslední věc. Před hrou začíná, to bude žádat o slovo z příručky. Vstupte cokoliv vy máte rád; kopírovací ochrana byla odstraněná.


Rok vydaní: 1987

Vydali: Firebird Software Ltd.

Obrazek:Elite - stáhnout

12xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo