Icy Tower
Icy Tower - náhled

Icy Tower je povedená arkáda vytvořená designérem Johanem Peitzem ze švédského vývojářského studia Free Lunch Design. Jistí fanoušci dokonce

...

Desert Strike - Return to the Gulf Recenze

Recenze | Screeny


Již v roce 1993, Electronic umění skórovala sebe hit s Desert stávkou: Vrátit k Zálivu. S hrou to bylo směs přímé odstřelování akce, rukojmí zachraňujícího, a zdravá dávka inspirace z první války v Perském zálivu to mělo (základním způsobem) skončilo zatím, hra zahrála na strunu něčeho s hráči. Jeden rok později v roce 1994, skřítek Interactive portoval hru k DOS PCS. Jak přístav vytočil? Čtěte dál.

Hra mnoho Genesis hráčů těšil se ze stále je tu. Vy máte tři hlavní zbraně sestávající se kulometů, pekelné oheň řízené střely, a Hydra rakety, ze kterých všechny mají jisté množství munice. Palivo a obrněné jednotky také nejsou nekonečné, tak vy budete potřebovat aby znovu naplnili je všechny kdykoli vy ubýváte. Toto půjčuje hru úroveň strategie, jak to znamená nemůžeš jen zazipovat kolem cokoliv vy přejete si. Vy budete potřebovat aby dostali práci dělanou, předtím než vy jste buď sestřelenýnebo vyčerpat palivo/ náplně munice.Další rysy hry zahrnují směs copilots s proměnná schopnostmi pro vás zvolit předtím než vy dáte se na útěk (se schopností zachránit více copilots), ovládacích prvků pro helikoptéru které jsou docela jednoduché (kurzorové klávesy pro pohyb,se separátními klíči pro zbraně a ' odlupování glazury ' ), a čtyři mise do probít. Já znám čtyři mise nezní jako hodně nejdříve, ale každá mise má vícenásobné cíle aby byl dokončený, tak vy budete hrát nejméně několik hodin. Vy bude budete brát ven radarová nádobí a SAM stránky (mezi dalšími cíli), chycením generálů a nepřátelských vojáků, a sbírání agentů a daných dolů pilotů. Ó!, a neobtěžovat hledání zákrok body, jak budete stávat se heslem na konci každé mise místo toho. Zkrátka, všechny věci, které udělaly Genesis originál co to bylo jsou tu. Nicméně, skřítek Interactive vybral aby udělal několik změn.

První věc si všimnete je hudba.Spíše než jít s přímým přístavem originální Genesis ladí, hudba byla přepracovaná v - ův remixovat - ův módu. Vy poznáte hudbu v době, ale to má zřetelně jiný pocit. Také budete si všimnout , že kina dostala značnou barevnou podporu přes Genesis , a v některých případech, byl přepsaný zcela. Další nastavení jde se zvukovými efekty, mající za následek zbraně, řízené střely a exploze které mají vyšší úroveň realismu. Nicméně, ne každý změna dařila se.

Zvukový efekt pro váš vrtulník přímo otravný, a spíše hlasitý (značně hlasitější než to byl na Genesis). To docela doslova zní jako pisklavé kolo, a to nastupuje vaše nervy... postit se. Tam jsou zvláštní zvuk oříznutý u v době, které má za následek řízené střelu zvuky nehrající, vaše vrtulníkové mizení hluku motoru (jen vrátit nějaké čas pozdější právě tak náhle), a věci toho příroda. Také, zatímco hodně in - game grafiky vypadá velmi podobný jak oni byli v Genesis verzi, a někteří byli dokonce přepsaný aby vypadali lépe, některý z explozí byly přepsané pro horších. Oni nejsou hrozní hledící nebo cokoli, oni jen zdají se nemístní... zvláště ve srovnání s originální na Genesis. Také, pro nějaký zvláštní důvod, nemůžeš rychle udeřit klíč k střílet rychleji jako mohl bys na Genesis kontroleru. Nevím proč to jsem byl zmrzačený, ale to dělá přidat nepřirozenou rychlostní ránu k chození hry.

Celkově, tato přístav Desert stávka: Návrat do Zálivu není špatná hra. Hudební zní dobře, grafika jsou udělaná dobře, a to není americký černošský tanec. Jistě, tam jsou nějaké problémy tu a tam, ale hra udělala skok z 16 - bitových konzol k PC bez příliš mnoha hick - ups. Nic není hrůza rozbitý, a to stále hraje bezmála takové. Jestli chcete létat kolem a foukat zacpete ve vrtulníku, bez toho, muset být zabřednutý s mnoha vlastnostmi simulace, bude se Vám líbit vychutnávat tuto hru. Tak poskakovat v kokpitu, a vzít to do pouštního šílence.


Rok vydaní: 1994

Vydali: Electronic Arts, Inc.

Obrazek:Desert Strike - Return to the Gulf - stáhnout

19xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo