Turrican II - The Final Fight
Turrican II - The Final Fight - náhled

Turrican II:Finální boj je jedním z největšího platformního-založeného výstřelu je povýšenec- ovo já jsem vůbec kdy hrál. To bylo první v

...

CyberRace Recenze

Recenze | Screeny


Nemůžete nikdy slyšeli o Cyber Race předtím, ale to byly ohromně medializovaný již v roce 1993 - mnoho reklam, časopisového pokrytí, a tak dále Tak proč, navzdory tomu, má to sklouznulo do stínů neznáma? Protože, obávám se, to nebylo ten dobrý.

Cyberdreams, vývojáři CyberRace, měla reputaci zpět v 90- ovo zahrnující celebrity při vyvinou hru. Tmavé semeno, například, měla pomoc od H. R. Giger (proslulý jeho návrhy cizinců pro cizí filmy, a také druhy).

Pro CyberRace, oni žádali Syda Mead, kdo je proslulý jeho prací ve filmech jako Tron a Blade Runner a byl odpovědný za design "sání" které vy budete ovládat v hře. A slibný začátek ale, smutně dost, CyberRace dělá nějaké základní chyby které jsou jen příliš nutné pro být odpuštěné a sáně které navrhly slavným umělcem jen nemůže chránit to.

Pro začátek, všimnout si jména závodních automobilů. Sáně nejsou přesně známé jako snadný aby manévrovaly a ani jsou sáně v CyberRace. Ve skutečnosti, vedle nich bytost moc pomalý aby reagovala, kontrolní metoda připomene mi 80- ovo arkádu automobilovou hru kde váš automobilový pokračuje v jdoucí v jednom směru do té doby, než vy řídíte to zpět. To bere hodně praxe k opravdu přijít na kloub, a dokonce pak, sáně stále cítí loudavé.

To je velký problém protože hra není jen o závodění - to je o boji také - boji který částečně spoléhá se na, že vás střílení váš cíl přímo s lasery třebaže vy můžete také užívat řízené střely a další řízené zbraně ale tento aremore drahý a omezený municí. Ovládání vaše sáně je tvrdý dost ale držení oponent v dohledu při zkoušející udeřit ho AND zároveň posun napříč velice un - evený terénem... to je jen rovina zklamání.

Terén stojí za zmínku ačkoli: CyberRace byl jeden z nejdřívějších hry použít Voxel technologie která počítala s moc dynamickým terénem a Cyberdreams rozhodně použil to: terén není vaše obvyklé ploché cesty s rohy. My mluvíme o drahách které vypadat, jako když obrovské krtky měli jejich cestu s tím. Toto je víc k herní nevýhodě ačkoli: polovina času, nemůžeš dokonce vidět oponenta protože nějaký kopec blokuje váš pohled. A vždy, když vy pohybujete na kopec, vaše mířící vlákno vlasového kříž pohybuje nahoru příliš - znamená, že ve většině případech, kdy vy daříte se dostat oponenta do pohledu, vy skončíte střílení nad nebo pod ním. Radar přepokládá se, že pomůže vám najít a sledovat oponenty ale to je tak matoucí.

Tak - co zbude vám, je hra která má sáně které jsou těžko ovládat, nechají vás závodit na moc hrbolatých drahách kde vy musíte zničit vaše oponenty použití zbraní které často potřebovat přesné míření. Nezní jako dobrá směs, udělej to?

Jen kdyby oni užívali Terra Novina styl míření: nechá vás ovládat vaše sáně s jednou rukou, a nechá vás užívat další aby ovládal myš aby mířila vaše zbraně. To by bylo o tolik lepší. CyberRace moct být slušná veselá zábava jestli vy dali mnoho úsilí do toho, ale většině lidí to bude nevděčný a jen ne veselá zábava dost, aby držela se. Tam je klišéé příběh také, a schopnost koupit nové díly a zlepšit vaše sáně ale nic z toho může chránit hru.


Rok vydaní: 1993

Vydali: Cyberdreams, Inc.

Obrazek:CyberRace - stáhnout

15xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo