Eternam
Eternam - náhled

Toto recenze bude trochu odlišný od zbytku, od úvodu do hry ve skutečnosti je napsaná na zadní straně boxu a ne daný v hře sám. Ale předt

...

Crime Wave Recenze

Recenze | Screeny


Předtím, než já začnu konfrontování tuto hru, nechejte mě začít připustí že postranní-rolovací akční výstřel-jich - ups není má silná stránka. Oni jsou příliš rychle na mé unavené staré oči, a všechny ty jiný nepřátele běh kolem - jsi kombinoval se stálou spouští-akcí - inklinovat k nutí mě nervózní. Přesto, já věřím, že být vnímavou je ctnost, a třebaže zvědavost zabila kočku, já jsem opravdu chtěl zkusit něco kromě dobrodružných her pro změnu. Tak, já jsem volil za vlna zločinnosti, 1990 hra o pouličním násilí: krev-cákající, myšlenkový-ochromující sidescroller z vyhledávacího softvéru.

To všechno začíná s prezidentovou dcerou být unesenou některými lidmi nízké morálky stojící. Policejní prezident je zoufalý a volá jeho nejlepšího nezávislého gangstera, Lukáš McCabe. Toto člen civilní stráže mají sluneční brýle velikost Lucemburku a vášně pro střílení, tak on má stvořený pro práci. To všechno začíná ve vlakovém yardu - -, který

Vy ovládáte Lukáš, (špatně) oblečený do červený-a-bílý běhání oblek a jeho kolosální sluneční brýle které udělají Sonny Crockettské bledé v porovnání k. Věrný žánru, mnoho padouchů přiběhne, střílení, uhýbání, a házení všech druhů materiálu. Tam jsou tři úrovně potíže aby zvolila, a nejnižší nastavení vyráží dost snadný, ale začíná to být hektický dost brzo. V pokročilé úrovni, budete muset držet dole akční spínač nepřetržitý, a modlit se! Nepřátelé dostanou tužší dále vás pokročíte, a všechny druhy výstřednic zdají se, ze shuriken-házejících nindž tlusťochům s plamenomety a příležitostným mechanickým výmyslem. Hra se skládá ze střílení všechnoho, co pohybuje, sbíráním vzácného power - up nebo prémiového života, a nošení na.

Grafika jsou dost slušná; všechny znaky jsou digitalizované ze skutečných-životních herců, ale kvůli nízkému rozlišení, kvalita nikdy neexcelove. In - game animace jsou hezké, zvláště jestli vy jste dospívající hoch, od dámy vy musíte zachránit objeví se často v krátký (ale chutné) červené večerní šaty! Pozadí jsou atraktivní a barevný, ale rozdíl mezi nimi a vaši cíle je významný dost, tak žádné problémy tam.

Jeden věci, které nastaví tento hru kromě jiných v jeho žánru je jeho hojná bodná rána; vy máte zbraň schopnou pálení obou kulek a raket, a střílení pozdější ve vašich nepřátelích má dost dezorganizující účinek na jejich zbytky. Končetiny a krev létání všude kolem udělalo tuto hru nelegální v Německu v době (ve skutečnosti, mnoho her s rysy násilí bylo zakázané německou vládou v těch dnech), ale to může být veselá zábava k dívej se na váš nepřátelé explodovat ve fontáně krevních andbody částí!

Pokud jde o zvuk, já jsem byl dost zklamaný tím. Chrochtání a výstřely jsou průměrné přinejlepším, a třebaže úvod uváděl přitažlivý nápěv, ne jeden píseň byla hraná během celé hry. A rychlý, řízení, motivační zadní téma může opravdu zlepšit celkovou stresovou úroveň hry, ale po hraní na deset minut jediného "Urgh, třesku, třesku, booooom, " začíná to být spíše znervózňující.

Na závěr, tato hra je nic zvláštního. Kempové téma je hezký, jako jsou Lukeovy sluneční brýle, ale jiný než že, to je výstřel-jich - up s nad průměrem množství krve, slušné grafiky, posraného zvuku a absolutně žádné hudby. To může být veselá zábava aby hrála na chvíli - a pokud se vám líbí tento druh hry, rozhodně dělá tak - ale tam není žádný důvod aby rozzlobil se o tom.

Toto hra bezchybně pracuje v DOSBOX, ale také běží ve Windows XP ve Windows 95 kompatibilních módech. Ve Windows XP vy nebude budete mít žádný zvuk, ale opravdu vy ne- minete hodně. Jestli vy spustíte to bez Windows 95 nastavení, to běží extrémně pomalu!


Rok vydaní: 1990

Vydali: Access Software, Inc.

Obrazek:Crime Wave - stáhnout

16xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo