Dragons - A Challenge in Chivalry
Dragons - A Challenge in Chivalry - náhled

Dragons - A výzva v rytířství je extrémně jednoduchá ještě příjemná hra. Řekl bych Arkanoid klon, ale to není docela to...

Vy jste

...

Bouncing Babies Recenze

Recenze | Screeny


Hromotluckých dětí je hra kde hlavní cíl je aby zkusil a chránit děti vyskočí z hořícího stavení. Udělat to vy ovládáte dva požárníky (s číselnými klíči: 1 = odešlo, 2 = střed, 3 = přímonebo kurzorové klávesy) to má nějaký druh trampolíny, kterou oni užívají aby odrazili se děti do sanitky.

Je tam mnoho elementů v práci dělat vás chtít vzdát se, jako je hudba která hraje kdy dítě odrazí se (ta je jako siréna sanitky), nebo vyzývavé hry. Grafika může vypadat špatně/datovaný, ale nechat se zmást tím! Toto hra bude testovat váš ohnutý zpět protože to má extrémně vyzývavý, a dokonce dostávání minulá úroveň 3 je masivní úspěch.

I když hra je moc otravný v době (dobře většinu té doby), je to velmi návykový. Chystám se dát tomu 3.5 z 5 od té doby, co já pokračovalo ve vrátit se k tomu (hlavním proto, že já zkouším tlouct moje vlastní vysoké skóre), a vždy, já hraji to kolem jednu hodinu.

Jestli vy provozujete hru skrz bbabies.exe, vy potřebujete aby snížili cykly k 200 - 300 přinejmenším mít šanci. Vy nepotřebujete aby měnili standard cykly jestli vy spustíte to skrz bbabiesp.com. Pozdější je doporučený.

Tam jsou dva spustitelné soubory v složce. BBABIES.exe je originální exe, který je nezpracovatelný, pokud vy nezačnete to s DOSBOX. BBABIESP.com je záplatovaný proveditelný, což dělá rychlost stejný jako na originálních DOS systémech (vy můžete najít více informací na tom v txt souboru z archivu). To doporučilo použít druhý. Hra může být hraný ve všech prostředích, z čistý XP DOSBOX a VDMSOUND. Třebaže, jediný způsob jak zbavit se otravný PC diskutující zvuky je použít DOSBOX. Pobavte se!


Rok vydaní: 1984

Vydali: Dave Baskin

Obrazek:Bouncing Babies - stáhnout

23xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo