Joust VGA
Joust VGA - náhled

Turnaj je dost milovaná herní, co se týká klasických titulů arkády jít, a přístavy to je nevyhnutelný. Atariův 1983 pokus je ve skutečnos

...

Bad Street Brawler Recenze

Recenze | Screeny


Špatný pouliční rváč byl zveřejněný v roce 1987 softvérem paprsku. Toto hra také je známý jako Bop'N'Rumble (starší kapitán 64) a ulice hádka (ZX Spectrum).

Toto hra je dvojitý Dragon klon. Vaše poslání jde zlevu dopravu a kopat hodně nepřátel. Já nejsem opravdu jistě jsou tito chlapi kteří špatný. Nejběžnější nepřátelé vypadají jako slepé lidi, nějaký z vašich oponentů jsou staré dámy zaútočení na s jejich peněženkami tak hra má nějaká ... humor ;) nedělat si starosti - ne každého darebáka je zmrzačený nebo slabý - v nějakých úrovních vy budete čelit kleštím a skutečným tučným chlapům, na další tam bude normální svaloví muži. Jedna věc já mohu říct - žádný z těchto oponentů je snadný, zvlášť když je tam mnoho o nich na obrazovce.

Samozřejmě tam jsou také šéfové. Tento jeden může být klamavý. První je gorila, co nemyslí, jen prosí rozbít vaši hlavu. Jeden z pozdější je motocyklový jezdec - že jeden vždy nutil mě nervózní - on je jen objetnebo by měl já říkám - prosí projíždět vy! Vy se setkáte se zbytkem jich během hry.

Dobrá věc je že vy jste tak smrtící jak vaši oponenti. Vy můžete kopat, úder, hihňání, hodit a udělat nějaké další zraňující věci aby dostaly se do další úrovně. Zajímavost je že každá úroveň vy dostanete novou sadu "agresivních pohybů". Oni nejsou vždy ne- čerstvý a ne všichni z nich jsou noví, ale vždy to je hezké těšit se na najít nové způsoby jak rozbít darebáka. Některý z animací jsou opravdu zábavní, a vždy tam je bod proč tento specifický útok byl povolený v tomto stupni. Například: kdy vy budete čelit kleštím, vy budete schopen chichotat je, a kdy motocyklový jezdec vstupuje aby hrál vy dostanete šanci na to dát mu letící kopnutí.

Ovládací prvky v této hře jsou jednoduchý. Vy se můžete pohybovat kolem používající čtyři řídící knoflíky. Jestli chcete udeřit někoho vy stále užíváte tyto knoflíky ale s přidáním akčního spínače tiskl. Kalkulace je snadné - čtyři směry bídné čtyři druhy útoku. Jak zmíněný předtím na každé úrovni tam je jiná sada "agresivní pohyby" tak na začátku každého stupně to je dobrý aby zkusil co vy můžete dělat.

Grafika není nejlepší. Každá osoba je tažený s obrovskými 2x2 pixely. S 320x200 rozlišeními každým člověkem vypadá jako velké náměstí. Také, ne mnoho barev jsou užívány. Hudba je jednoduchý ale to neruší hru. Možná, že bude se Vám líbit tuto melodii - jak agresivní jak hra sám ;)


Rok vydaní: 1987

Vydali: Beam Software

Obrazek:Bad Street Brawler - stáhnout

11xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo