Les Manley in - Search for The King
Les Manley in - Search for The King - náhled

Já jsem nemohl věřit, že mé štěstí! Při pobytu v Rainwife- ovo já jsem prošel přes její starý počítač, jeden ona drží v sklepě a našel to

...

Assault Trooper Recenze

Recenze | Screeny


Nejsou mnoho akčních her v kterém použití vašeho mozku je důležitější než mačkání které spouštěcího prstu. Nicméně, jako osamělé komando vykonávání operací tajnosti hluboko v nepřátelském území, posunu kolem bez toho být objevený stává se podstatný pro přežití.

Útočná dopravní loď je izometrický střelec tajnosti která pošle vám aby vykonávala padesát misí v mnoha exotických lokalitách, jako je Libye, Severní Korea, Afghánistán, a tak dále. Na začátku hry vy dostanete se do zvolit pouze několik málo jiných misí v každém umístění, ale dokončení jich otevřít nového. Cíle různí se od, například, zavraždění nepřátelských důstojníků kradoucím důležitým dokumentům nebo zachraňujícím rukojmím.

Před každou cestou vy dostanete se do vybrat si vaše vlastní vybavení ze seznamu který nabízí několik jiných druhů střelných zbraní a výbušnin, nůž, kevlar vesta a tak dále. Dokonce plamenomet je volba. Protože komando má bylo schopen pohybovat rychle, tam je hmotnostní hranice pro množství vybavení vy můžete vzít s vámi, a záleží na které čtyř úrovní potíže vy jste vybrali si.

Obvykle nejlepší způsob jak dokončit poslání je plížit se skrz oblast bez toho být objevený použitím keřů, skal, stavení a dalších překážek jak kryt. Nepřátelské síly nejen skládají se z vojáků, ale také tanky, pancéřované lodi a kleště (které jsou pravděpodobně nejtvrdší nepřátelé jsou všichni, tak jak jsou moc obtížné aby udeřili). Zajímavý význačný rys je hlukový indikátor který ukazuje který směry vy můžete slyšet posun od. Tam je také mapa která pomáhá Vám aby prošel oblastí.

Největší problém s útočnou dopravní lodí je grafika, která byla již hrozně zastaralá kdy to vyšlo v roce 1997, a nyní oni jen dívají se přímo ošklivý. Nicméně, grafika jsou funkční a neudělat hru nezpracovatelnou, tak oni mohou být tolerovaní. Jedna věc dělá otravovat mě trochu, ačkoli: komanda obvykle nenosí modrý v džunglích, oni?

Herní zvuky nejsou cokoli působivý také, jak oni hlavně se sestávají několika ofin a rozmachů.

Kde útočná dopravní loď opravdu září je design a hra. Varianta a naprostý množství misí zvýší hodnotu opakování, a od komanda může nést jen jisté množství vybavení, vy potřebujete aby hráli takticky a - nad celo - pečlivě. Ovládací prvky jsou tekutina a intuitivní, a dokonce kompletní nováčci mohou přijít na kloub jim rychle.

Misijní editor zahrnul je moc snadno použitelný, a to je stejný ten, kterého byl použitý pro dělání misí hlavní kampaně.

To je skutečná lítost která útočná dopravní loď je taková neznámá hra. To je stěží překvapující, ačkoli; kdy to vyšlo, 3D hry (Duke Nukem 3D, nájezdník hrobky) byla tak ohromně populární že izometrickí střelci byli hodně ignorovaní. MicroProse klasický nesený vzduchem Ranger byl nejlepší střelec tajnosti vůbec kdy protože to je uvolněný, a Juha Kauppinen- ovo útočná dopravní loď je rozhodně jeden z mála her které mohly by představovat nějakou /každou /žádnou výzvu v tom.


Rok vydaní: 1997

Vydali: Webfoot Technologies, Inc.

Obrazek:Assault Trooper - stáhnout

12xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo