Ocean Ranger
Ocean Ranger - náhled

Kdy já jsem koupil můj z druhé ruky C64 I jsem dostal hodně her spolu s tím. Mezi těmi byla také hra nazvaný Ocean Ranger. Titul zní dobř

...

Carmageddon Recenze

Recenze | Screeny


Carmagedon. Akčně-závodní hra, která spatřila světlo světa roku 1997 a jednou provždy se zapsala do historie jako milník v pojetí počítačového násilí.

Od svých stejně starých 'bratříčků a sestřiček' se významně liší - je tu možnost opustit vyznačenou trať a vydat se na průzkum okolí, například dojet si na stadion a přejet všechny lidi a podobné radovánky).

Dále můžete ve hře se silnějším autem demolovat vše, co vám přijde pod ruku (pod kola): zátarasy, zábradlí, telefonní budky, lampy stromy, stojany u čerpacích stanic...

Třetí odlišností je samotný způsob závodu, ve hře se totiž nejezdí na umístění, ale pouze proti času. Toho máte vstkutu pramálo a tak si ho musíte nějakými způsoby nabrat. Ptáte se jakými? Odpověď je poměrně jednoduchá: "Dělejte to co by vás v běžném provozu nikdy nenapadlo - najíždějte do lidí, narážejte a ničte auta oponentů, přejíždějte krávy na dálnici atp.. prostě vše je zde dovoleno.

Hra je demo, ale je to skoro jako plná hra :)


Rok vydaní: 1997

Vydali: Stainless Games

Obrazek:Carmageddon - stáhnout

43xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelojanmasopust3 13.02.2011 reaguj
Uživatel nepřidal žádný komentář.