Whales Voyage
Whales Voyage - náhled

Obrys: Velrybí Voyage je v podstatě RPG to uvádí vesmírné-obchodní elementy: Vaše posádka navštíví několik planet, kde oni mohou vyměnit

...

Vette Recenze

Recenze | Screeny


Vette, krátký pro dělový člun je jeden z mála her aby podporovaly EGA'S 640x200 mód, který to mělo ve zvyku zobrazit statické scény v jemném detailu o tom, co EGA'S 320x200 mód by mohl dovolit.

To je závodění hra kde vy potřebujete aby tloukli počítačového oponenta ke konci. Moc přímý!

Vy můžete vybrat jeden z aut k dispozici pro vás a úroveň potíže. Tam jsou jen tři vybrat, ale oni nabízejí buď více nebo méně realistickou hru. Nováček úroveň dovoluje vám stále narážení a vy musíte řídit dost špatně způsobit auto aby vymýšlelo si, ale opravdu vy musíte dávat si pozor při přepínání tužším dvěma úrovním. Už ne arkáda styl jízdy tam.

Zvuky jsou moc základní, ale předpokládám, že to je lepší pak celkové ticho. Grafika na druhé straně jsou poněkud dobrá (zvažující data). Je tam několik názorů (včetně obou stran výhledů z okna aut) vy můžete kloubu mezi s F1 - F5 klíči a vy můžete mít několik jiných obrazovek se objevovat v spodním pravém rohu (z převodovky k automapě). A oni zkusili vytvořit 3D účinek, který skončil ve vidění mnoha boxů na cestě, ale 3D grafika byla ještě v jejich začátcích zpět v den.

Během vývoje této hry, ve velkém měřítku komunistický útok na protestujících čínských studentech v Tian An Men náměstí nastal. Na památku toho událost, jeden z programátorů snuck tohoto řetězu do programu proveditelného:

NA PAMÁTKU TI, KDO BYLI ZAVRAŽDĚNÍ IN TIAN MUŽI UVEDOU V SOULAD NA JUNE 4, 1989. J.P. Tam je utajený prostor v mapě: Vyberte kurs 3 (začínání na kaštanovém mostu), pak otočí a obráceně šlo pro cesty (se zdí na váš levý, oceán na vašem právu, a cestuje příchod k vám). Potom co vy jste šli dost daleko, vy náhle budete v hezky-detailních oblasti jehož ulicích jsou pojmenovat po vývojářích.


Rok vydaní: 1989

Vydali: Sphere, Inc.

Obrazek:Vette - stáhnout

14xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo