Moses Matchup
Moses Matchup - náhled

Úvodu...Mojžíš Matchup je křesťanské výchova obraz utkání s tématem Mojžíše.

Řekni mi příběh...Vy víte, že Mojžíše, hoch který je

...

Super Trio Recenze

Recenze | Screeny


Drákula je na volné noze znovu rozšiřovat obavu a teror na světě, a jediný kdo může zastavit ho jsou... myš, kočka a pes. Vážně? Tři maličká domácí zvířata proti pánovi temnoty? Úvod k extra triu budou víc přiměřený Castlevania hry, místo toho to snižuje nás do toto rozkošný málo platformy.

Jak vy pravděpodobně jste hádali, tam je tři hratelné znaky, a až do dvou hráčů mohou spolupracovat pro úkol. Všechny tři znaky hrají úplně stejný, s jen vizuálními rozdíly. Řízení klávesnice jsou trochu zvláštní a ne konfigurovatelný, podívej se na další poznámky pro odkaz, jak to není snadný úkol aby našel pravé klíče sám i když vaše schopnosti jsou omezené na skákání, zaútočení na a šplhání. Tam je pět druhů jiný něco navíc aby zvedly aby zvedly vaše vyhlídky, zdravotní-naplňující jídlo, nepřemožitelnost, blesk který ničí všechny nepřátele na obrazovce, okřídlené boty pro rychleji běh, a v neposlední řadě zbraň upgrade. Každý ze tří zvířat mohou aktualizovat jeho zbraň až do čtyřikrát, která zvedne jejich útočnou moc velmi, a zvláště proti šéfům, to dělá váš život moc snadnější.

V každé úrovni vy musíte najít východ, a potom bojovat se šéfem před postupováním k další stupni. Úrovně spíše jsou krátké, ale vy jste pod dost těsnou časovou mezí, protože extra trio původně bylo uvolněné v Arcades a jen pak portovalo k PC. Jestli nemůžeš dosáhnout cíle včas, to je zpět k začátku. Tam není moc co nedělat si starosti, ačkoli. Každý stupeň musí být dokončený za velmi krátkou dobu, v každém případě, a vy máte neomezené úvěry aby pokračovaly. To dokonce nedává smysl že tam je rozdíl mezi extra životy a kredity, pravděpodobně zbytkem z verze arkády. Tak jediná stinná stránka je že vy jste zpět k vaší nejslabší zbrani, a šéfové mohou trvat velice dlouho aby tloukli s tím. Vždy jednou za čas tam je prémiový stupeň, ale hra nekomunikuje co dělat vůbec, a předtím, než víte, budete mít prohraný to a přechází k dalšímu stupni.Grafika jsou moc připomínající Tom&Jerrynebo čip ' n Dale hry na NES. Vy posouváte se v mikroskopickém světě s květinami a policemi jak platformy a nepřátelé jako hmyz, hračky nebo malý domácí potřeby (tam je dokonce ne moc jemně čerpané Robocop akční číslo). Samozřejmě, kvůli tomu, jediný hráčský znakový kam ? komu stupnice dělá žádný smysl vůbec je myš. Hudební partitura se skládá z druhu nápěvů veřejnost spojují s videohry od 1980- ovo, docela opakovaný a spíše průměrně reprodukují zvuk.

Extra trio obvykle je docela příjemný málo platformy - to znamená, pokud vy se ne- setkáte s jedním z četných hmyzů. Nejhorší jeden způsobuje nějaké skřítky nebýt naložený řádně, kteří udělají je efektivně neviditelní. Toto může vytočit velice špatný jestli skřítek zmíněný je šéf. Vy můžete stále tlouct je díky vašim neomezeným úvěrům, ale jakmile vy jste ztratili váš první extra život a tak oslabený, to vezme navždy. Nedostatek, jednou chyba byla spouštěná během sezení, je to velmi pravděpodobně opakovat sám často, tak většina času to je pro lepší jen začít ze začátku. Detekce kolize je vždy poněkud zvláštní, dokonce jak velcí šéfové jsou zhotovení z jednotlivým pravoúhlým tvarem pro hitové odhalení, a dokonce nepřátelská' umírající animace zraní vás.

Ty problémy ne úplně nezničí zkušenost ačkoli. Zatímco chyba skřítka není přesně vzácný, to je ještě daleko od toho být normou. Tak, jestli rozkošné platformy talismanu jsou vaše věc, má to cenu zkusit to, zvlášť když vy máte šanci na to hrát to s přítelem.

Ovládací prvky hráčský 1Move: Šíp KeysJump: .Útok: / (na standardních QWERTY klávesnici)

ovládacích prvcích hráčský 2Move: WASDJUMP: CapsLockAttack: Tab

vyřadí EMS paměť. Buď psaním ems=falešný vnitřní dosbox nebo v konfiguračním souboru.


Rok vydaní: 1995

Vydali: Dong Sung

Obrazek:Super Trio - stáhnout

16xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo