oldgame.cz — staré a retro hry online zdarma
CZ
Plocha 95
oldgame.czAkční

Team Fortress 2

_
Team Fortress 2 – screenshot

Hru Team Fortress 2 si tu v prohlížeči nezahraješ, ale můžeš si ji stáhnout zdarma z legálního zdroje:

Stáhnout zdarma »
Pokec o hře — Team Fortress 2_
živý pokec pokec o téhle hře v reálném čase — buď slušný

Zatím tu nikdo nepsal. Napiš první!

2007 · Akční · Valve Software · MS-DOS / PC

Informace o hře_
O hře

Team Fortress 2 od studia Valve je jednou z nejznámějších týmových stříleček vůbec. Vyšel v roce 2007, původně jako součást balíku The Orange Box, a proslul svým výrazným, komiksově stylizovaným vzhledem, který mu i po letech dodává nezaměnitelnou tvář. Namísto realismu vsadil na barevnost, humor a nezaměnitelné charaktery.

Team Fortress 2 – screenshot 1

Jádrem je devět zcela odlišných tříd, od rychlého Scouta přes ničivého Heavyho až po záludného Spye a léčícího Medika. Každá má vlastní roli, zbraně i osobnost, a teprve jejich souhra rozhoduje o vítězství v režimech, jako je zabírání území nebo doprovod vozíku. Právě tahle promyšlená rovnováha tříd z něj udělala stálici kompetitivní i zábavné hry na dlouhá léta.

Team Fortress 2 – screenshot 2

Valve hru postupně proměnilo v projekt, který dlouho žil díky aktualizacím, kloboukům, obchodování s předměty a nevyčerpatelné komunitě. Team Fortress 2 tak není jen střílečka, ale i kus internetové kultury s vlastními filmečky a hláškami. I dnes si drží věrnou základnu hráčů, což o většině her jeho generace neplatí.

Video
Team Fortress 2 – gameplay video
Návody a FAQ
Lze Team Fortress 2 stáhnout?
Ano, Team Fortress 2 je u nás ke stažení — použij tlačítko Stáhnout na této stránce.
Na jaké platformě běží Team Fortress 2?
Team Fortress 2 je hra pro MS-DOS / PC z roku 2007.
Kdy vyšla hra Team Fortress 2?
Hra Team Fortress 2 vyšla v roce 2007.
Kdo vytvořil hru Team Fortress 2?
Za hrou Team Fortress 2 stojí Valve Software.
Jaký žánr je Team Fortress 2?
Team Fortress 2 spadá do kategorie: Akční.
Ohodnoť hru

Zatím nikdo nehodnotil — buď první.

Komentáře (0)

Zatím žádné komentáře. Buď první!

Herní platforma: MS-DOS / PC_
O platformě 1981–2000

MS-DOS byl po dvě dekády hlavní herní platformou osobních počítačů. Hry se spouštěly z příkazové řádky a využívaly zvukové karty jako Sound Blaster či AdLib. Právě na DOSu vznikly legendy jako Doom, Prince of Persia nebo Commander Keen.

Výrobce: IBM PC / Microsoft  ·  Roky: 1981–2000

Tady na oldgame.cz si ji zahraješ přímo v prohlížeči přes emulátor js-dos — bez instalace, bez pluginů, na počítači i mobilu.

Doporučené ovládání: Tyhle hry se ovládají klávesnicí (viz tabulka s ovládáním vedle hry). U některých titulů je pohodlnější USB joystick/gamepad, ale není nutný.

» Více o této platformě na Wikipedii

Podobné hry_
Další Akční hry_
» Náhodná