Crossbow - The Legend of William Tell
Crossbow - The Legend of William Tell - náhled

' odvážný hrdina, vy jste mé nejpravdivější oko; má většina zkušeného šampióna; můj důvěryhodný velitel! Já dal vás do zatížení zapomnětl

...

Lost Mind of Dr. Brain, The Recenze

Recenze | Screeny


Úvod

ztracená mysl Dr. Mozek je 3. hra v Dr. Mozkové série; Ostrov Dr. Mozek předchází to, zatímco zakřivení časoprostoru Dr. Mozek uspěje to. Na rozdíl od jeho předchůdce, ztracená mysl Dr. Mozek nepokračuje s dějem hradu Dr. Mozek. Místo toho, to volí za originální spiknutí. V tomto novém spiknutí, Dr. Mozek pokouší se převést část jeho inteligence k jeho oblíbené kryse Ratbone. Nicméně, Dr. Mozkový přenos intelektuála experimentu selhává kdy jeho sýr- včela ( rozumově-pozměněná včela která jí sýr) jí nanejvýš důležitou skývu sýru který je část experimentu. Výsledek je to Dr. Mozek převádí příliš moc z jeho rozumu do Ratbone, způsobující Ratbone stát se plivajícím obrazem krysy Dr. Mozek, zatímco Dr. Mozek samotný se stojí psychotickou cvokárnou! Teď to záleží na tobě, Dr. Mozková neteř, Dr. Elena, a Ratbone rekonstruovat Dr. Mozkový mozek a obnoví jemu duševnímu zdraví.

Co je dobré o Toto hře

prohraná mysl Dr. Mozek uvádí 10 deprimující hádanky ( desetina je jediná dostupný plně po dokončení předchozích 9 sad hádanky), v rozsahu od paměťových her jednoduchému programování hudební kompozici. V každé hádance, Dr. Elena dohlíží na váš postup, dává vám rady, a říká vám pravidla každé hádanky zatímco Ratbone slouží jako jakýsi barevný komentátor a předpokládá jinou osobnost v každé hádance sadě, v rozsahu od irského vlakového vůdce k napodobenému ofRod Serling ( tvůrci originálních TELEVIZNÍCH SERIÁLŮ zóny smíšených signálů).

Každá hádanka má tři úrovně potíže: snadný, médium, a tvrdý. Zástavou za tvrdší hádanky, médium a tvrdý úrovně nechají tě skončit každou hádanku rychlejší. Každá hádanka mít vás dělání něco jiného.Například, jedna hádanka mít vás vedení barevný ' myslelo, že vlaky ' skrz různá deviantní uspořádání stopy k sběrateli který jen přijímá jednu barvu najednou. Další mít vás stavení stále více-komplexní 3D struktury z kostek používání jen dokončené struktury jak odkaz. Každá hádanka je snadná učit se / dozvědět se, ale tvrdý aby zvládl. Také, jakmile vy dokončíte hádanku, vy můžete pokračovat v hraní toho dokud vy chcete.

Hra má docela kus humor v tom, a velká část toho jde ve formě Ratbone- ovo výkladu předtím, během, a po každé hádance. Já nemohu opravdu popisovat jak zábavný jeho výklad je - vy musíte poslouchat to pro sebe! Také, chcete - li kus náhodný humor, jen kliknutí na Ratbone (ano, opravdu to je to jednoduchý)! Navíc k Ratbone- ovo v- výkladu hádanky, Dr. Mozek a Ratbone zábavný mimo sebe navzájem docela dobře v hlavním nabídkové oblasti. Kliknutí na buď jeden z nich, a začnou komicky napodobující navzájem!

Co je Not dobrý o Toto Game

mém jediném hlavním brblání proti hře je skutečnost, že Dr.Elena ' odmění ' vás pro vracející se do hlavního mena po dokončení aspoň jedné části hádanky s nějakým vědeckým faktem o vašem mozku ve vztahu k hádance vy jen (přinejmenším částečně) jste dokončili. Například, věděl jste, že po dokončení dokonce jednoho části hádanky, to cvičí váš mozek pro výzvy vpředu? A věděl jste, že jak vy dokončíte každou hádanku, váš mozek kontinuálně přidává nervová místa spojení dvou neuronů aby držela všechen ten znovu nalezenou-řešící znalost hádanky? Zatímco tato fakta mohla by zvukový zajímavý (nebo dokonce fascinující) nejdříve, opakování jich a další fakta jako je nakonec nastoupí vaše nervy. Také, mé jediné menší brblání proti ztracené mysli Dr. Mozek je skutečnost, že každá úspěšná část hádanky vy dokončíte (až k 100% -kompletním bodům) dostává vás body jejichž jediný účel zdá se být aby srovnávali je k dalším hráčům.

Vážně? Body jen pro vysoké-vyhodnocovací účely?Nevím o tobě, ale myslím, že bodovací systém opravdu budou užitečný jestli to ukázalo váš postup nebo dostal vás něco, jako to - ův ultra-tajný ' aktovka-penis v ostrově Dr. Mozek jen který by mohl byl sebraný dostáváním každého jednotlivého bodu v který hře!

Závěr

ztracená mysl Dr. Mozek je jistě vynikající, vyzývavý, a veselá sbírka hádanek které budou držet vás vyzývali po několik dnů, jestliže ne týdny bez přestání, a budu držet vás hákovitý do té doby, než vy uvědomíte si jak pozdě v noci to je! Jestli vy můžete dostat jste prošli otravným vědeckým-y kouskem, vy budete si jistý, že mít divokou jízdu.

Hra pracuje s oběma Windows a Macintosh (Mac).(sídlo - ův OS kompatibilní ' část dole pro více informací.) také, i když to je herní útržek, všechny herní audio a video bylo udržované. Překlad: hra bude dívat se a hrát jako to je spuštěné z originálního CD-ROM!

OS (operační systém) kompatibilita

hra práce bezchybně s mou kopií XP, ale já se nemohu zaručit za 32 - bitových verzí Visty nebo Windows 7. Jestli chcete soupeřit s tím, vy můžete instalovat a spustit to použití DOSBOX-BASED instalace Windows 3.x; vy můžete instalovat a spustit to ve virtuální XP instalaci (VMWARE nebo Microsoftův vlastní virtuální PC jsou dobré volby). Nebo, jestli vy vlastníte kopii Windows 7 profesionál nebo vyšší, vy můžete provozovat ztracenou mysl Dr. Mozek ve virtuální XP.

Hra může také být provozovaný pod Mac OS, ale jestli vy používáte Mac OSX, vy pravděpodobně budete potřebovat použít Rosetta, Mac- ovo zabudovaný PowerPC Mac soupeř. Jestli vy dostanete hru pracovní tímto způsobem, jen otevřít složku, dvojklik na Dr. Mozková ikona, a provozovat hru.Pro instalovat, rozepnout hru, provozovat SETUP soubor z DRBRAIN3 složky, udeřila ' instalovat ' , a instalovat hru k umístění dle vaší volby. Jednou nainstalovaný, jen užívat zkratku vygenerovanou instalací, a vychutnávat!


Rok vydaní: 1995

Vydali: Sierra On-Line, Inc.

Obrazek:Lost Mind of Dr. Brain, The - stáhnout

20xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo