Alien Virus
Alien Virus - náhled

Cizí vir uvádí příběh my všichni známe velmi dobře; náš hrdina je poslaný do dodat nějaké zboží k přísně tajné prostoru-stanici daleko od

...

Impossible Mission II Recenze

Recenze | Screeny


Nemožná mise II je pokračování extrémně populární a úspěšný 1983 herní nemožná mise (udělaný pro spektrum ZX a staršího kapitána 64). Jako první hra tato hra také dá vás do světa špehování, zabijácké roboty, zajímavé hádanky a mnohem víc.

Mise začíná ve výtahové šachtě. Výtah automaticky zůstane v nějakém /každém /žádném bodu kde vy můžete vystoupit. Vy můžete zahnout vlevo nebo právo vstoupit do místnosti, s vaší cestou neustále mapovaný ven na milenci části obrazovky. Místnosti obsahují série kočičích lávek a portálů obsahujících různé položky nábytku a strojů, všechny hlídaný roboty proměnné inteligence.Cíl je aby navigoval kočičí lávky a přistoupit ke každé položce k ' hledat to ' . A bar zdá se ukazující množství hledání zanechaného dělat.Jednou tento bar mizí, objevené heslo je zobrazený nebo jestli vy máte smůlu obvyklé hlášení ' Nothing zde ' . Roboty zkusí jejich krajní aby praštily vy s jejich zbraněmi paprskunebo nutit vás mimo kočičí lávky do propasti dole. Každé ztráty na životech vezme pryč váš drahocenný misi čas. Pro pomoct vám na cestě vy dostanete počítačová hesla která vy můžete zadat a zmrazit roboty po nějakou dobu, resetovat platformy, zapnou světla, a tak dále

Hlavní cíl hry je aby našel všechny kusy hlavní hádanky a dát je společně (vy manipulujete kusy hádanky ve výtahové šachtě, kde vy vidíte spodní část obrazovky). Váš čas je omezený, tak vy raději spěchejte.

Také musíte vědět že pokaždé když vy vstoupíte do stavení místnosti bude přeskupený, tak měl bys šetřit hru před vystupováním jestli možná, že bys mohla chtít šetřit hru na samém začátku, tak mohl bys přijít k stejnému stavení stále znovu(to je dobrý způsob jak praktikovat hru a jisté místnosti).

Toto hra je mírně snadnější pak prequel byla (a to je dobrá věc, protože část jeden byla téměř příliš obtížná). Také problém s tímto hrou je to, že PC zvuk v té době ještě opravdu nepodporovat řeč ( C64 verze první hry začala s jedním z mých oblíbených hry citací:vítaný host. Zůstaňte chvíli. Zůstaňte navždy!). Jinak tam není moc zvukové nebo hudby. Grafika jsou hezká ačkoli (ale měl bys provozovat MCGA verzi: IM2_mcga.exe). Zvláště animace který je bezvadná, třebaže budete muset praktikovat skoky trochu.

Dohromady tato hra je nepostradatelná věc pro každé skutečné hry (nezmiňuje se skutečnou klasický). Hra jasně zaslouží si 5. To bylo prequel to stalo se legendární hrou, ale to je toto pokračování , které lepší dvou her (ano, to je jeden z těch pokračování který je rozhodně lépe pak originální hra).

Kdy vy provozujete hru vy musíte vybrali jeden z exe soubor. Soubory mají jiná jména která představovat jiné grafické volby (jako CGA, MCGA, EGA). Já navrhuji, že vy vyberete si EGA verzi, protože vyznačuje se nejlepší grafiku.

Hra funguje ve WinXP také, ale to neběží hladce už ne a zvuky jsou PC mluvčí jen (DOSBOX také jen má PC reproduktorový zvuk, ale přinejmenším to přichází ze skutečných reproduktorů a zní trochu lépe).


Rok vydaní: 1988

Vydali: Novotrade

Obrazek:Impossible Mission II - stáhnout

17xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo