Ping & Kookys Cuckoo Zoo
Ping & Kookys Cuckoo Zoo - náhled

"vítejte v zabzučet a praštěný zoo kukačky! My jsme pyšní aby pozvali vás do našich prostor, kde vy můžete dozvědět se o zvířatech z celé

...

Lost in Time Recenze

Recenze | Screeny


To je ještě další vynikající dobrodružství to bylo udělaný Coktel Vision (oni jsou výrobci Inky a Inky 2) a v jejich stylu plotline je poněkud cizí, ještě moc poutavý!

Teď nejvíce plotlines který zahrnout čas cestování inklinovat k dostat overcomplicated nebo jsou simplistní hloupé. Teď spiknutí zde nemusí být plně originál, ale to je ještě velmi dobrý. Já mám na mysli darebák který chce zabránit nějakým událostem prováděním změn minulost není přesně většina originální myšlenky v scienci fiction, ale jsem neviděl jsem jiné takové počítačové dobrodružství kolem. Vy bytost jen nevinný divák, kdo zabředl ve středu všeho a končí dělání celou práci, protože ve skutečnosti agent poslal aby jednal s darebákem je nemotorný není všechen ten nový také. Ještě to všechno nějak hodí se hezky.

Tak, vy hrajete roli dívky, kdo je právě koupit nějakému realitě-majetek. Ale vy chcete prozkoumat to nejprve. Jehličí aby řekla, vy narazíte na záhadu vy jen nemůže odejít od!

Já mám rád cestu, který vy jste táhnutí do příběhu. Vy vyrazíte na palubě dřevěné lodi s plakátem datováním střednímu devatenáctému století na stěně. Z pak na, vy jste vlastní a to bere vy docela nějaký čas jen aby objevil, kdo váš znak dokonce je.

Po chápání co je stalo se Vám, vy dostanete zpětný záběr. Ale namísto jednoduše sledování toho, vy musíte vyhrát plně to. Já znám toto zdá se trochu cizí, tak dát to jinak, kdy zpětný záběr začíná, vy potřebujete aby udělali to v bodu kde vy jste vstoupili do hry.

Věc opravdu já mám rád o této hře jsou hádanky. Třebaže já miluji ty legrační hádanky z her jako Zak McCracken, tato hra je absolutně brilantní v té oblasti. Všechny hádanky jsou logické, tak jestli opravdu si vy myslíte, že to skrz, vy budete schopen řešit je. Já mám na mysli, to není nic, že MacGyver nemohl dělat ;) to prý, tam je také volba aby sehnala pomoc. Vy máte několik šprýmaři kteří pomohou vám po cestě, ale tyto nemůže být aplikovaný jen kdekoli v hře (jinak někteří by mohli být popouzet k jednoduše mít hru řešit sám). Také já mám rád cestu vy docela jste bezpeční. Toto míní nedostanete se k zemřít to zvláštní Sierra úmrtí žádné tělo očekávalo (to ukazuje Sierra je jen vydavatel, ne výrobce hry).

Možná, že I by měl zmínit se o tom, že to je pravděpodobně první počítačové dobrodružství, které já jsem hrál ten s tím spojený žaloby o vydání nemovitosti. Musím říká obsazení bylo udělaný moc hezky. Někdy kdy vy dostanete se do vidět darebáky čelit a on má o dostat násilný - já jsem opravdu dostal poplašený pohledem v jeho očích!

Hra je také hraný z jiných perspektiv. Tak zatímco vy jste v lodi, to je vše v první osobě- ovo perspektivě. Vy také si všimnete , že loď nezahrne skutečný photage a to je 3D. Venkovní sekvence, nicméně jsou všechno jednaly , jsou všechno v 2D a jsou všechno v třetí perspektivě osoby.

Zvuky jsou docela dobrá také, třebaže není žádná řeč. Hudba pomůže vám dostat že zvláštní pocit dezorientace nejdříve a to také bude podporovat akci sekvence když tam jsou nějaký.

Není třeba říkat , že hra je 100% myš řízený a potřebujete jen kliknout. Levé strana-kliknutí se zaměří na objekt nebo vzít to. Právo-kliknutí předloží inventář. Kliknutí na objekty změní váš kurzor k objektu. Kliknutí objekt na dalším objektu nechá tě užívat jeden objekt na druhé (nebo spojit je jestli oni mají být kombinovaný). Nález objekty mohou být klamavý, jak vy nemůžete vidět je nejdříve, ale po transfokaci na jistých částech obrazovky vy budete schopen všimnout si jich.

tažením myš k vrcholu obrazovky vy budete schopen zpřístupnit menu. To je standardní rozhraní Sierra užívá ve většině jejich her. Zde vy můžete chránit/naložit/jste opustili, sehnat pomoc, číst kmen... Čtení kmenu není tak docela nezbytný pro hrající hru, ale to je hezký dodatek jak to přispěje k porozumění toho, co se stane. Také tam bude nové srubové položky udělaly automaticky čas od času - vy budete vidět, že to zazářit kdy toto stane se.

Tak to je celková příjemná hra, s ohromnými hádankami (to zdá se moc logický ke mně), vynikající grafické, uživatelsky příjemné rozhraní a plný zvuk. Přes všechno já bych dal tuto hru téměř perfektní skóre (92%), které stále by přeložilo k 5 bodům. Já jsem měl také vřele doporučovat tuto hru všem dobrodružným herním fanouškům, všichni lidé kdo má rád hry se zájmem linky spiknutí a také všem MacGyver fanouškům venku.


Rok vydaní: 1993

Vydali: Coktel Vision

Obrazek:Lost in Time - stáhnout

18xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo