Lotus - The Ultimate Challenge
Lotus - The Ultimate Challenge - náhled

Lotos konečná výzva nabízí něco, co stále dělá mě hrát to dnes, zvláště s nějakými přáteli kolem. To je rychlý a to je veselá zábava. Říz

...

Lost Files of Sherlock Holmes - The Case of S Recenze

Recenze | Screeny


Ztracené soubory Sherlock Holmes začal být jeden z mých oblíbených záhadných vraždy her. Samozřejmě, to je pravděpodobně kvůli příběhu, jak pomyšlení na světy největší detektiva porovnání smyslů se světy největším darebákem je intriquing. To, a já jsem vždy byl jsem byl A fanoušek záhadných vražd.

V těchto 1992 hra od Mythos Software vy hrajete jak Sherlock Holmes a jeho známý doktorský Watson jak oni zkoumají brutální vraždu herečky za Londýnským regentství Theatre. Scotland Yard zdá se, že bude myslet , že vražda byla spáchaná Jack Rozparovačem jak celé vražedné zápachy z jeho ruční práce. Holmes, samozřejmě, smýšlí jinak. Úkol v hře je abyste zjistili jestli nebo jestliže ne tato práce Jack Rozparovače a chytit viníka.

Hra v hře je docela veselá zábava a některý z hádanek může být docela obtížných. Jeden z hádanek vyžaduje, abyste hráli hru šipek aby jste mohli se učit / dozvědět se nějakou informaci. Pečlivá zkouška všeho a používání cokoli bude, jako mnoho dobrodružných her, vést vás v správném směru.

Dohromady, to je hra která záhada a dobrodružný herní fanoušci by měli opravdu hrát.

Co se týká technických problémů s hrou, to nebude pracovat bez DOSBOX. Pro hrát hru měl bys provozovat Holmes dávkový soubor. Mnoho uživatelů ohlášené problémů běžící hry s poslední verzí DOSBOX (ver. 0.74) těchto problémů byly vyřešené jednoduchým použitím předchozí verze (ver. 0.73) dostupný z DOSBOX websajtu.


Rok vydaní: 1992

Vydali: Mythos Games Ltd.

Obrazek:Lost Files of Sherlock Holmes - The Case of S - stáhnout

18xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo