Moses Matchup
Moses Matchup - náhled

Úvodu...Mojžíš Matchup je křesťanské výchova obraz utkání s tématem Mojžíše.

Řekni mi příběh...Vy víte, že Mojžíše, hoch který je

...

Hexxagon 2 Recenze

Recenze | Screeny


Já jsem hrával Hexxagon proti mému příteli, v hot - seat módu. Ve skutečnosti, my bychom mít dvě židle za jednotlivým stolem a pokračoval v škubání a bijící klávesnici (a navzájem také). On obvykle tluče mě (v Hexxagon mysli vy, já vážně jsem vlastnil jemu v zkáze!). Hra byla jednoduchá v konceptu a hře, ale smutně také v grafice, zvuku a AI.Vy můžete tlouct počítač snadno, dokonce když to bylo v - ův tvrdém ' módu. Přesto, to byla hezká hra která držela mě pobavená docela na chvíli. Stejný rok, Hexxagon 2 bylo uvolněné, ale zatím já jsem přecházel k dalším hrám, tak já jsem nikdy zaplatil tu nějakou /každou /žádnou pozornost.

Hra je jednoduchý. Vybojujte palubu plnění toho s dlaždicemi vašeho vlastního druhu. Vy můžete vícenásobný jeden vašich vlastních bloků posunem jednotlivé polenebo skok přes náměstí. Nějaký /každý /žádní oponenti vedle pole, které vy přistanete na, se změní na jedněch váš vlastní. Dávejte si pozor jestli vy zanecháte díru, protože váš oponent může naskočit a převzít celá přiléhající pole v jeden padla přepad. Jestli vy hrajete to jednou, vy znáte pravidla. Taktiky vyžadují nějakou praxi...

Hexxagon 2 nabízí stejná hra jak to předchůdce dělá, ale jde s lesklou novou grafikou, poněkud lepšími zvukovými efekty a mírně zlepšenou počítačovou inteligencí. To jistě vypadá dobře, s hezkými animacemi kdy vy převzetí oponent. A, jak dělal Hexxagon 1, to nabízí palubu-editora, tak vy můžete změnit uspořádání playingfield. Tak, protože tam nejsou žádné světoborné novinky v této hře, v porovnání s verzí jednu, chystám se opustit skóre ve tři. To je slušná hra, že byste měla rozhodně vyzkoušet a hrát pár času, ale to nebude držet vás jste bavili více pak na několik hodin!


Rok vydaní: 1993

Vydali: Argo Games

Obrazek:Hexxagon 2 - stáhnout

26xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo