Basket Manager
Basket Manager - náhled

Simulmondo byl jeden z těch herních společností že nikdy nebyly nemohly udělat jejich mysl o. Někteří z jejich her jsou opravdu špatní, a

...

Icy Tower Recenze

Recenze | Screeny


Icy Tower je povedená arkáda vytvořená designérem Johanem Peitzem ze švédského vývojářského studia Free Lunch Design. Jistí fanoušci dokonce zakládají týmy, turnaje a dokonce i tabulky těch nejlepších. Dokonce vznikl i tzv. koeficient (K+), kdy 100 představuje světového rekordmana.

Cílem hry je vyskákat do co nejvyššího patra na ledové věži. Zní to jednoduše? Vůbec ne! Vaším protivníkem je čas, který obrazovku posouvá rychlejci nahoru s přibývajícími patry.

Po 100 patrech se mění jejich vzhled, není jich takový počet a jsou rozmístěná tak, aby to pro Vás nebylo tak lehké. Aby to nebylo tak jednotvárné, tak každých 100 pater změní plošiny svůj vzhled. Ze začátku budete skákat tak nějak lážo plážo patro po patru a dloubat se v nose, ale po chvíli zjistíte, že posunování obrazovky je rychlejší, a nestíhate skákat nahoru. Od toho tu je možnost tzv. combo skákání, kdy při rychlejším běhu a odrazovaní se od zdní můžete docílit vyššího skoku doprovázeném saltem nebo otočkou.

Hra má velice zajímavé kouzlo, které vás ke hře připouta na dlouhý čas, a nebudete se moci od ní odtrhnout.


Rok vydaní: 2001

Vydali: Free Lunch Design

Obrazek:
smajlík
Icy Tower - stáhnout

55xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo